Inspirace se hodí vždycky, zvlášť pokud cestujete rádi v průběhu celého roku. Jenomže kde hledat nové destinace nebo ubytování? Spoustu tipů ukrývá magazín Travel Design, tištěný čtvrtletník šéfredaktora Miroslava Motejlka.

Najdete v něm zajímavá místa v Evropě i ve světě, reportáže z redakčních výprav do neokoukaných koutů planety nebo představení nových hotelů. Zkrátka nepřijdou ani milovníci vysoké gastronomie a sportovních zážitků.

Objevte celý svět z pohodlí domova

Magazín a stejnojmenný web tvoří čeští cestovatelé, kteří umí autenticky předat dojmy z neprozkoumaných míst, stejně jako z městských aglomerací kypících životem. Není to časopis, který přečtete a navždy odložíte, ale budete se k němu pravidelně vracet i v dalších letech. Jeho kouzlo spočívá v nádherných fotografiích a nadčasovosti. Každé číslo je zaměřené na aktuální roční období, takže můžete pokaždé sáhnout po té správné dávce inspirace.

Autor: Travel Design

Ochutnávku nápadů na cestování získáte i na Facebooku Travel Design nebo vám dorazí v newsletteru přímo do mailové schránky. Pokud máte rádi osobní setkání, můžete navštívit stánek Travel Design v Praze na cestovatelském festivalu Kolem světa. Ve dnech 24. a 25. listopadu bude možné si exkluzivně zakoupit jednotlivá čísla magazínu nebo knihu Ze života fotografa od známého českého fotografa Petra Jana Juračky.

Knihu psal Petr Jan Juračka v průběhu sedmi let strávených na cestách po šesti kontinentech a prací na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Je totiž také vědcem a dokumentaristou. S titulem Travel Design navázal spolupráci proto, že je spojuje stejná touha po objevech, emocích a inspiraci.

Jestliže milujete cestování, rádi se necháte unášet fantazií nebo vybíráte dovolenou snů, darujte sobě nebo svým blízkým předplatné magazínu Travel Design.