Adresa redakce
Komunardů 1584/42, Praha 7, 17000. IČO 023446826

Kontakt
sekretariát: 225 977 616
tip@blesk.cz
podpora@cncenter.cz

Sociální sítě
facebook.com/blesk.cz
twitter.com/Blesk24

instragram.com/blesk.cz

Šéfredaktor
Radek Lain (radek.lain@cncenter.cz)

Vedoucí redakce Blesk.cz a zástupkyně šéfredaktora
Eva Šimková (eva.simkova@cncenter.cz)

Zástupci šéfredaktora
Ondřej Hodálik (ondrej.hodalik@cncenter.cz)
Martin Brejla (martin.brejla@cncenter.cz)
Tomáš Pokorný (tomas.pokorny@cncenter.cz)

Šéfeditoři
Petr Holan (petr.holan@cncenter.cz)
Lucie Marková (lucie.markova@cncenter.cz),

Hlavní editoři
Dagmar Čechová (dagmar.cechova@cncenter.cz)
Ondřej Chaloupecký (ondrej.chaloupecky@cncenter.cz)
Ladislav Leimer (ladislav.leimer@cncenter.cz)
Martin Skýpala (martin.skypala@cncenter.cz)

Blesk Zprávy
Vedoucí: Jan Kálal (jan.kalal@cncenter.cz)

Hlavní editoři
Tereza Malecká (tereza.malecka@cncenter.cz)
Markéta Mikešová (marketa.mikesova@cncenter.cz)
Jaroslav Šimáček (jaroslav.simacek@cncenter.cz)

Politika
Jakub Veinlich (jakub.veinlich@cncenter.cz)

Domácí zpravodajství
Václav Burian (vaclav.burian@cncenter.cz)
Nikola Forejtová (nikola.forejtova@cncenter.cz)
Klára Jelínková (klara.jelinkova@cncenter.cz)
Radek Nešetřil (radek.nesetril@cncenter.cz)
Tomáš Vašek (tomas.vasek@cncenter.cz)

Epicentrum
Pavlína Horáková (pavlina.horakova@cncenter.cz)
Markéta Volfová (marketa.volfova@cncenter.cz)

Podcasty
Jiří Marek (jiri.marek@cncenter.cz)

Servis
Lucie Cigániková (lucie.ciganikova@cncenter.cz)
Andrea Ulagová (andrea.ulagova@cncenter.cz)

Zahraničí
Darina Jíchová (darina.jichova@cncenter.cz)
Martin Valeš (martin.vales@cncenter.cz)

Regiony
Hlavní editorka
Monika Rubešková (monika.rubeskova@cncenter.cz)

Praha
Editorka
Martina Pospíšilová (martina.pospisilova@cncenter.cz)

Redaktoři
Veronika Foltová (veronika.foltova@cncenter.cz)
Jan Zázvorka (jan.zazvorka@cncenter.cz)
David Zima (david.zima@cncenter.cz)

Brno
Zdeněk Matyáš (zdenek.matyas@cncenter.cz)
Jiří Nováček (jiri.novacek@cncenter.cz)
Hynek Zdeněk (hynek.zdenek@cncenter.cz)

Ostrava
Michal Charbulák (michal.charbulak@cncenter.cz)
Jana Gartnerová (jana.gartnerova@cncenter.cz)
Karel Janeček (karel.janecek@cncenter.cz)

Plzeň
Zbyněk Schnapka (zbynek.schnapka@cncenter.cz)
Romana Vébrová (romana.vebrova@cncenter.cz)

Společnost
Hlavní editor a video editor:
Petr Macek (petr.macek@cncenter.cz)

Editorka
Nikol Brandsteinová (nikol.brandsteinova.cz)
Jana Hanušová (jana.hanusova@cncenter.cz)

Redaktoři
Julien Dimitrov (julien.dimitrov@cncenter.cz)
Sandra Lanczová (sandra.lanczova@cncenter.cz)
Markéta Reinischová (marketa.reinischova@cncenter.cz)

Sport
Jiří Beneš (jiri.benes@cncenter.cz)
Jiří Petr (jiri.petr@cncenter.cz)
Lukáš Vrkoč (lukas.vrkoc@cncenter.cz)

Video
délka: 01:07:18.84

Zeman pro Blesk: O očkování, koronaviru, Kate i výběru příštího premiéra Blesk - Vera Renovica