Úterý 21. března 2023
Svátek slaví Radek, zítra Leona
Oblačno, déšť 14°C

Ivan K. přišel o bydlení, pomstil se na věrné fence Molly. Snažil se ji popravit mačetou

Video se připravuje ...
Autor: Jana Ulrichová, Kateřina Lang - 
2. února 2021
05:10

Fenka Molly (4) svému pánovi  bezmezně věřila, byla mu oddaná, jak to umí jen psi, přesto skončila vyhozená s šesti sečnými ranami na těle. Musela velmi trpět, díky obětavosti jiných se teď ale v útulku Naděje pro čtyři packy zotavuje. O jejího bezcitného majitele Ivana K. se už zajímá policie.

Těžce zraněnou fenku se zanícenými ranami našli lidé u Týnce nad Sázavou. Podle vedoucí útulku Natálie Jägrové byla zranění několik dní stará, fenka trpěla v bolestech nejméně týden. „Jela jsem si pro ni na veterinu, kde ji hned po nalezení ošetřili,“ popsala. Dodala, že Molly měla hluboké sečné rány na krku a hrudníku, z nichž nejhlubší zasahovala až k páteřnímu kanálu, a naseklou lopatku.

I přes peklo, které prožila, k lidem neztratila důvěru I přes peklo, které prožila, k lidem neztratila důvěru | Jana Ulrichová

Nemá vyhráno

Teď už se Molly v útulku zotavuje, vyhráno ale ještě nemá. „Máme obavy z infekce, dostává antibiotika a analegetika, brala i léky proti zánětu kostí,“ řekla vedoucí s tím, že pokud vše dobře dopadne, bude Molly po doléčení a ošetření k adopci. Zatím ale musí být v klidu, musí se šetřit, a příliš se nezatěžovat.

Rány už se teď Molly naštěstí hojí, vyhráno ale kvůli možné infekci ještě nemá Rány už se teď Molly naštěstí hojí, vyhráno ale kvůli možné infekci ještě nemá | Jana Ulrichová

Kritických 14 dní

Délku léčby a případné trvalé následky se přitom ani ona, ani veterinář, který Molly ošetřuje, netroufnou odhadovat. „Ještě následujících čtrnáct dní bude kritických,“ řekla Natálie Jägrová s tím, že Molly je jinak spokojená a chutná jí.

Milá a trpělivá

I přesto, jakým peklem si Molly prošla, na lidi nezanevřela, je na ně hodná, při ošetření je velmi trpělivá. „Nechá si vše dělat bez náhubku, a to přesto, že je to pro ni bolestivé, vždyť jde o otevřené rány,“ uvedla vedoucí útulku.

Molly jakoby očima žalovala Molly jakoby očima žalovala | Jana Ulrichová

Sám se přiznal

Bývalý majitel Molly Ivan K. se poté, co útulek fotky zraněné fenky zveřejnil na sociálních sítích, sám přihlásil na policii. „Podle informací, které máme, přiznal, že se rozhodl Molly zabít, že jí chtěl useknout hlavu mačetou, protože přišel o byt,“ popsala vedoucí útulku. Případem se už zabývají benešovští kriminalisté. „Prověřují jej pro podezření z týrání zvířat,“ potvrdila mluvčí Veronika Čermáková.

effin ( 5. února 2021 21:08 )

Zase ten náš stát bude chránit násilníky a zloděje ?
Jak Ivan K. ? Proč ne celé jméno ?
Strašný chlív ta naše justice zajebaná.🤬

subrosa1976 ( 3. února 2021 20:01 )

Co toje za magory,to nejsou lidi,ale ***!!! Takovej by mohl přijít a byl by o hlavu kratší, co s ním, máme tady partu a ta si s ním ráda popovídá!!!Ivane Ivane!

ANO_nam_bude_lip ( 3. února 2021 08:39 )

Zajímavé, že se nesmí mluvit o tom, jak přišel o ten byt.
Připomíná mi to případ Kosteleckých uzenin. Když majitel přišel o firmu, tak spáchal sebevraždu. (Teď firma patří Babišovu Agrofertu).
Tenhle místo sebe zabíjel psa.
Jo, v tom našem zemanobabišizmu se dějí věci.

Ramita ( 2. února 2021 19:54 )

Taky bych ho vzala několikrát mačetou a hlavně přes hlavu. Copak nemá mozek nebo vychodil zvláštní školu!!! To nemohl kontaktovat nějaký útulek, aby si ji vzali.
Lidi jsou opravdu srač..
Pejsek by mu tohle nikdy neudělal, nevzdal by se ho, dával by mu jídlo ze svého a vůbec by mu fyzicky neublížil.
Skončíš Ivane K. v pekle! Jedna, dvě karma jde, karma si jde pro tebe...

Pendrek ( 2. února 2021 14:10 )

Toho odporného úchyla je třeba rozsekat mačetou, vždyť není normální a nikdy se takové Ho.... nezmění!!!!! Rotvajlerky jsou ty nejlepší psí společnice - jsou neskutečně úžasné a lidské bestie by měly být zmrzačeny vystřeleny na Mars! Hanba lidem!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa