Loterie Eurojackpot přináší doplňkovou hru Miliardářský víkend, v rámci které 7 sázejících vyhraje prodloužený víkend s privátním letadlem, kterým může vyrazit do kterékoli evropské destinace. Tato hra je určena pouze pro sázející v ČR, kteří si vsadí plný tiket Eurojackpotu v hodnotě 400 Kč. Losuje se vždy v pátek 3. května, 7. června, 30. srpna a 29. listopadu 2019. Celkem je tedy ve hře 4x 7 poukazů na Miliardářský víkend v hodnotě 500.000 Kč.

Autor: SAZKA a.s.

Služby spojené s Miliardářským víkendem zajišťuje PRIVILEQ, člen cestovní skupiny FISCHER zaměřený na exkluzivní dovolené pro nejnáročnější skupinu klientů. Zde si výherce domluví termín, konkrétní evropskou destinaci a další podmínky čerpání výhry (ubytování, stravování, doprovodný program). Limitem je pouze 500.000 Kč.

Autor: SAZKA a.s.

Stačí vsadit pouze plný tiket už tento pátek 7. 6.

Věcnou výhru Miliardářský víkend mohou vyhrát pouze sázející v ČR s plným tiketem Eurojackpotu. Nemusí nic vyplňovat, losují se sériová čísla tiketu, resp. čísla online sázky v případě vsazení na internetu. Výhry se losují pouze z aktuálně vsazených tiketů, takže už tento pátek 7. června zaručeně 7 českých sázejících Eurojackpotu vyhraje tento mimořádný zážitek.

Autor: SAZKA a.s.

Pokud by výherce nebyl přítelem létání, může Sazku požádat o finanční ekvivalent výhry, tj. 500.000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+