Nízká cena

Velkým lákadlem letošní sezony jsou i velice nízké ceny, za které se dá dovolená ve Spojených arabských emirátech pořídit. Věřili byste, že ceny jsou srovnatelné třeba s pobytem v Egyptě? Čtyřhvězdičkový hotel s all inclusive pořídíte již od 11 990 Kč.

Zkuste i jinou destinaci než Dubaj

Ras al Khaimah. Jeden z nejvíce rozvíjejících se emirátů poslední doby. Donedávna zastíněný nikdy nespící Dubají, dnes však častý cíl rodin s dětmi, které si rádi dopřejí odpočinek v prostředí krásných pláží a hotelů světové úrovně s prvotřídními službami all inclusive.

Autor: CK FISCHER

Díky přímému letu, který CK FISCHER nabízí jako jediná cestovní kancelář na trhu, můžete být v tomto okouzlujícím koutě světa za necelých 6 hodin, což ocení rodiny s malými dětmi. Poznávacím znamením Ras Al Khaimah je několik rozlehlých lagun a zálivů s přístavem. Kolem nich se rozkládá vlastní město disponující kompletní infrastrukturou.

Blankytné moře, krásné pláže, koupání a potápění

Emirát je vyhlášený blankytným mořem, jako stvořeným ke koupání a potápění, i svými krásnými plážemi. Díky pravidelné údržbě jsou čisté, nechybí servis v podobě lehátek a slunečníků, ani široká nabídka aktivit, z nichž je tu nejpopulárnější plachtění a objevování mořského dna.

Autor: CK FISCHER

Dubaj je správná volba pro ty, kteří sázejí na jistotu

Dubaj netřeba dlouze představovat. Jestli lze o některém městě říci, že symbolizuje budoucnost, pak je to určitě metropole stejnojmenného emirátu a zároveň nejlidnatější sídlo Spojených arabských emirátů. Dovolená v Dubaji je jedinečným zážitkem pro všechny milovníky futuristických megalopolí. Ohromný počet možností zábavy a poznání pro celou rodinu, to vše je synonymem Dubaje.

Dlouhé kilometry dubajského pobřeží pak vybízejí ke slunění, koupání a vodním sportům. Písečné pláže, přístaviště nebo mosty vedoucí na vybudované ostrůvky, které disponují bohatým servisem, jsou s pozvolným vstupem do vody. Bez debat se dočkáte jedinečného zážitku.