Upravené široké sjezdovky, kvalitní sníh, tratě všech obtížností, slunečné počasí a žádné fronty. Přesně na to čeští turisté v posledních letech slyší. Nesrovnatelně lepší podmínky a zážitek z lyžování vyvažují o něco delší cestu než do českých hor. A co vše při včasném nákupu získáte?

Výhodné ceny

Cena bývá jako vždy hlavním rozhodujícím kritériem při výběru dovolené. Česká lyžařská jednička  NEV-DAMA připravila v rámci nákupu v období předprodejů výhodné slevy pro stálé i nové klienty. Do konce října si tak můžete z celé nabídky zájezdů odečíst až 10 % ze standardní ceny.

Široká nabídka ubytování

Do Alp se sjíždějí turisté ze všech koutů Evropy. Atraktivní ubytování tak den co den ubývá. Pojistěte se, že právě Vy budete bydlet dle svých představ a ještě navíc blízko od sjezdovky. Během předprodejů můžete vybírat z široké nabídky apartmánů, penzionů i luxusních hotelů.   

Animační dětské kluby s instruktorem

Kde jinde se děti naučí lyžovat než na alpských širokých sjezdovkách. Začít mohou na nenáročných modrých tratích. Svěřte děti do rukou kvalitních lyžařských instruktorů a animátorů. Odměnou za to Vám budou chvíle ničím nerušeného odpočinku a možnost vyzkoušet i náročnější sjezdovky. „O dětský klub SKI Funtazie je letos velký zájem, doporučujeme rodičům vybírat pobyty včas, kapacita v klubu je omezená,“ uvádí Simona Fischerová z cestovní kanceláře NEV-DAMA.

Autor: Shutterstock

Garance sněhu

„U všech italských středisek můžete využít i tzv. garanci sněhu, kdy klientům nabízíme možnost zrušit v okrajových termínech sezony lyžařský zájezd bez stornopoplatků, pokud by byl ve středisku nedostatek sněhu,“ dodává Fischerová.