Itálie, Monte Bondone, 4* Hotel Alpine Mugon

Autor: CK Fischer

Moderní hotel se stylovými pokoji, vynikající kuchyní a relaxačním centrem. Najdete ho v oblíbeném italském středisku Monte Bondone, které se pyšní jednou z největších návratností českých klientů.

O děti se zde postarají čeští lyžařští instruktoři, kteří je budou zdokonalovat v lyžování, a také animátoři, kteří s nimi budou hrát a organizovat jim dovednostní soutěže a zábavný program.

Itálie, Santa Caterina, 4* Hotel 3 Signori

Autor: CK Fischer

Příjemné ubytování v prostorných pokojíchHotel disponuje taktéž relaxačním centrem s bazénem, kde si můžete užívat pohody po dni plném sportu. Bezprostřední poloha k sjezdařským tratím, ale i k světoznámému běžeckému okruhu zaručuje dostatek denních sportovních aktivit. Centrum malebného horského městečka pak nabídne i odpolední či večerní zábavu. Oblast Santa Caterina disponuje širokou paletou tratí pro zdatné lyžaře i začátečníky.

A děti? I zde si mohou užít dětský lyžařský Ski Funtazie klub.

Itálie, Marilleva, 4* Club Hotel Valtur Marilleva

Autor: CK Fischer

Hotel v oblíbeném italském střediskufantastickou polohou přímo na svahu. I zde můžete po lyžování protáhnout tělo v bazénu, zajít na masáž nebo do kosmetického salonu.

Děti taktéž mohou docházet do Ski Funtazie klubu a zde například prožít jak večeři, tak i oběd bez rodičů a užít si tak spoustu zábavy s novými kamarády po celý den.

Rakousko, Fieberbrunn, 4* Austria Trend Sporthotel Fontana

Autor: CK Fischer

I tento rakouský hotel najdete přímo u sjezdovkyoceňují skvě. A pokud nemáte na lyžování celý týden, můžete sem vyrazit i na zkrácený pobyt. V tomto středisku najdete velmi moderní přepravní zařízení a můžete se zde spolehnout na bohatou sněhovou pokrývku.

Ski Funtazie klub je i v tomto rakouském hotelu, takže i sem můžete vzít své děti a těšit se na vlastní relax na tyrolských sjezdovkách, skvělou gastronomii a k tomu ještě výbornou dopravní dostupnost z ČR.