Autor: Tourtrend.cz

Tištěný katalog až k vám domů

Tištěný katalog je velmi praktickým pomocníkem při výběru vaší dovolené. Tištěný katalog obsahuje výběr těch nejžádanějších a námi prověřených objektů s velkým množstvím fotografií. Katalog zašleme každému zájemci na vyžádání zdarma.

Objednávejte na: www.chatyachalupy.cz/tisteny-katalog

Autor: Tourtrend.cz

Made in Czech republic

Česko patří k velmocem fenoménu chataření, chalupaření a hromadného víkendového úniku z měst na venkov. Stále více majitelů rekreačních nemovitostí však poskytuje své objekty zájemcům o letní či zimní dovolenou. Další tisíce Čechů tedy o prázdninách zamíří na chatu, chalupu, anebo do prázdninového domku. Jejich chování je logické – jedná se o nejvýhodnější a přitom velmi přirozený způsob odpočinku.

Více nyní na: tourtrend.cz

Autor: Tourtrend.cz

Vysoká kvalita za nízkou cenu

Pro mnohé klienty je překvapující s jakou kvalitou vybavení se u tohoto typu ubytování setkávají. Mnohé chaty dnes disponují rekreačním zázemím, které nenabídnou ani mnohé hotely či penziony. Bazény se zastřešením, wellnessy, sauny, herny, tělocvičny, zastřešená a dokonale vybavená gril-párty – to je jen částečný výčet možností, které jsou k dispozici. To vše za ceny, které jsou při optimálním obsazení kapacity až neuvěřitelně nízké.

Více nyní na: chatyachalupy.cz

Autor: Tourtrend.cz

Maximální vyžití pro děti

Každý, kdo někam cestoval s dětmi, potvrdí, že dlouhé transporty jsou pro ně utrpením. Malým dětem je však úplně jedno, kde trávíte dovolenou. Chaty a chalupy v Česku, ale i na Slovensku jsou pro vyžití dětí maximálně přizpůsobené. Záleží jen na vás, zda dáte přednost pohodlnějšímu typu zábavy dětí v bazéncích, na trampolínách a hřištích, anebo zvolíte klasičtější způsob s táborákem, špekáčky a tábornickou hravoukou.

Více nyní na: chatyachalupy.cz

Autor: Tourtrend.cz