Val di Fiemme: špičková kvalita za rozumnou cenu

Skvělé italské jídlo na horském vzduchu chutná nejlépe. K tomu nádherné počasí a hlavně perfektně upravené sjezdovky. To vše splňuje pro Čechy nejpopulárnější italské středisko z Dolomiti Superski. Vyzkoušet můžete sjezdové tratě všech obtížností, vyznavači adrenalinu zde naleznou i dostatek černých sjezdovek.

Po lyžovačce si můžete užívat v místních barech, výborných restauracích či relaxovat ve wellness centrech. A ti, co chtějí ještě víc, se mohou vydat na noční výpravu na sněžných skútrech nebo si sjet svah s loučemi.

Můžete tu navíc využít také unikátní garanci sněhu!

TIP: Sjezdovky ve středisku Val di Fiemme se 8. 12. – 12. 12. promění v jeden velký mejdan. V rámci velkého Ski Openingu čeká na lyžaře opravdu bohatý program. Kromě koncertu pod širým nebem přímo na sjezdovce a diskotéky si mohou nechat otestovat lyže nebo jít fandit na exhibiční hokejové utkání.

Autor: NEV-DAMA

Livigno: lyžujte a nakupujte

Špičkové italské středisko nabízí desítky sjezdových tratí a neustálý doprovod slunečních paprsků. Na vyznavače snowboardingu zde čeká jeden z nejrozsáhlejších alpských snowparků.

Bavte se od rána až do noci i mimo sjezdovky, pro relax pak poslouží nový wellness komplex Aqua Granda, na výhodné nákupy pak i centrum Livigna, které je celé jednou velkou bezcelní zónou.

Autor: NEV-DAMA

Kaprun – Zell am See: ráj pro sportovce

Rozmanité středisko v kouzelné kulise mezi romantickým jezerem na úpatí hory Schmittenhöhe a pod ledovcem Kitzsteinhorn láká české lyžaře nejen blízkostí, ale i neodolatelnou nabídkou sportovních aktivit a polyžařské zábavy. Výhodou je možnost celoročního lyžování. Oblast se třemi skiareály nabízí od modrých sjezdových tratí pro začátečníky až po černé “padáky” pro odvážné. 

Nechcete pouze lyžovat? Vyzkoušejte bobovou dráhu, noční sáňkování, adrenalinové přenocování v iglů či výpravu do soutěsek. 

TIP: Sjezdovky ve středisku Val di Fiemme se 8. 12. – 12. 12. promění v jeden velký mejdan. V rámci velkého Ski Openingu lyžaře opravdu bohatý program. Kromě koncertu pod širým nebem přímo na sjezdovce a diskotéky si mohou nechat otestovat lyže nebo jít fandit na exhibiční hokejové utkání.

 

Kam na lyže v Moravskoslezském kraji?

 

Kam za lyžováním i valentýnskou romantikou? Zkuste malebné Beskydy

 

Kde se lyžuje v Beskydech? Báječné sjezdovky i běžkové tratě