Dovolená v Česku, na Moravě a na Slovensku je v posledních letech velmi populární. Není třeba cestovat mnoho kilometrů k moři, platit mýto či dálniční známky v zahraničí, obávat se zdražení kvůli oslabující se koruně. Tuzemská dovolená je dlouhodobě nejvýhodnější. 

Léto 2015 u bazénu
Léto 2015 u bazénu
Autor: ALKA TRAVEL

Přemýšlíte již o rezervaci dovolené na léto 2015?

Prodej dovolené na léto 2015 je již v plném proudu. Je na čase, už teď jsou v běhu objednávky na rodinné i větší chalupy pro skupiny přátel. A jako každý rok platí, že ty nejlepší nabídky budou vyprodány do Vánoc, zejména chalupy se zapuštěným bazénem. Proto všem doporučujeme s rezervací neváhat a udělat si radost třeba k Vánocům.

Romantika u kamen
Romantika u kamen
Autor: ALKA TRAVEL

Jak je to s rezervacemi?

Např. u zmiňovaného Alka Travelu si velmi lehce a pohodlně zarezervujete i zimní dovolenou. Jako tip můžeme doporučit prostornou chalupu v Janských Lázních – budete ubytováni v těsné blízkosti sedačkové lanovky nad Černou horou. Pokud pojedete v zimě, můžete tak na jeden skipas využít více jak 37 km sjezdových tratí.

Pokud máte zájem o víkendový pobyt na chaloupce s kachlovými kamny či masážní vanou, z katalogu Alka Travel na sezonu zima/léto 2015 si vyberete též. A to včetně chalupy, která je vhodná pro firemní teambuilding či sraz se spolužáky (nabízíme max. kapacitu až 68 lůžek).

Od jara do podzimu relax pro rybáře
Od jara do podzimu relax pro rybáře
Autor: ALKA TRAVEL

Neradi vybíráte na internetu, zažádejte si o tištěný katalog zdarma!

Stačí kliknout na Tištěný katalog 2015 ZDARMA a jeden výtisk míří přímo k Vám na uvednou adresu. Naleznete v něm výběr toho nejzajímavějšího na zimu, jaro i léto 2015.

Oblíbené ubytování v roubence
Oblíbené ubytování v roubence
Autor: ALKA TRAVEL

Z katalogu si určitě vybere rodina s dětmi, skupina přátel či spolupracovníků. Stejně jako maminky s dětmi, hledající chalupu k pronájmu. Pokud si s výběrem nejste jisti, stačí zavolat nebo se poptat ZDARMA na on-line chatu. „Našim klientům dáváme tipy dle osobních zkušeností“, říká Lukáš Košťál z agentury Alka Travel. A až si vyberete, jednoduše si termín zarezervujete. Během chvíle máte  svou vysněnou dovolenou zarezervovanou. „Lidé ušetří čas i peníze“, říká pan Košťál. Agentura Alka Travel na českém trhu působí 22 let.

Více chat a chalup k rekreaci naleznete ZDE!