Většina webů spolehlivých cestovních kanceláří má na svých stránkách možnost prohlédnout si umístění hotelu na Google maps, popřípadě i odkazy na internetové stránky hotelů. Určitě neprohloupíte, když se zjistíte, která cestovka je specialista na Řecko, protože pravděpodobně bude nabízet  aktuální last minute zájezdy.

Autor: Greece Tours

Nejširší nabídka na last minute Řecko je na ostrov Rhodos, Krétu, Kos  Zakynthos, které patří k největším ostrovům. Ale objevují se i zájezdy na Santorini, Korfu, Samos a další řecké ostrovy.

Autor: Greece Tours

Novinkou je rozšířená nabídka samostatného ubytování v Řecku. Pokud jste zvyklí jezdit autem do Chorvatska, pak vás možná neodradí o trochu delší cesta do Řecka autem. Určitě se to vyplatí. Počasí v Řecku je rozhodně stálejší a mile vás překvapí nejen široké písečné pláže, ale i ceny potravin a nabídky místních restaurací. Do oblasti Olympské riviéry dojedete přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii asi za 18 hodin. Vzhledem k tomu, že letenky do Řecka tvoří u levnějších zájezdů převážnou část ceny, můžete při vlastní dopravě strávit dovolenou v Řecku skutečně výhodně. V červnu pořídíte  samostatné ubytování se slevou last minute  už za 3.900 Kč za týdenní pronájem studia, kde mohou být ubytovány 2-3 osoby, apartmán pro 4-6 osob vyjde na 7.500 Kč.

Autor: Greece Tours
Více informací naleznete:

Dovolená v řecku s Greece-tours.cz

Greece-tours.cz