Rodiny i přátelé mířící na úžasné Trhy Al Seef prezentované společností Al Foah v rámci Dubajského nákupního festivalu budou letos moci sledovat Mořskou dračí show Al Seef. Draci v podobě mořských zvířat v životní i nadživotní velikosti před vašima očima promění čtvrť Al Seef na podvodní ráj, kde po nebi poplují fantastická vodní stvoření.

Trhy Al Khawaneej v rámci Dubajského nákupního festivalu by neměli vynechat fanoušci klasické dětské knížky Alenka v říši divů: budou moci navštívit zábavní zónu Srdcové královny, vládkyně Říše divů. Na trhu naleznete i Kouzelné bludiště, Čajový dýchánek, letní kino, umělecká řemesla, Mluvící strom, Jezero přání a spoustu zábavy, která předznamená skvělý začátek silvestrovských oslav pro celou rodinu.

Video
délka: 02:15.09

Dubaj archiv firem

Koncerty

Milovníci arabské hudby si budou letos na Silvestra v Dubaji moci vybrat ze tří skvělých koncertů. DJ Said Mrad, mezinárodně uznávaný průkopník arabské elektronické hudby, zahraje své největší hity na koncertu Silvestr 2021 v dubajské opeře společně s DJ Saif & Sound a Carrie Gibson’s Nuvo Soul Band. Hudba se rozezní po celém hledišti ikonické hudební instituce, v němž si hosté usazení ke stolům budou moci vychutnat koktejlovou večeři s předkrmem, hlavním chodem a dezertem.

Obřím silvestrovským koncertem v centru Atlantis ve čtvrti Palm se s rokem 2020 rozloučí ve skutečně epickém, sobě vlastním „nadživotním“ stylu KISS, legendární americká rocková skupina, která byla uvedena do Rokenrolové síně slávy a za prodeje svých alb získala nespočet platinových desek. Věrni své pověsti uspořádají KISS ten největší a nejhlasitější koncert, jaký byl kdy v Dubaji k vidění. Koncertní vystoupení a pyrotechnickou show bude natáčet ze všech možných úhlů více než 50 kamer. Akce bude od 21 hodin přenášena živě na internetu. Další informace naleznete na stránce www.kiss2020goodbye.com.

Video
délka: 01:33.96

Takto vítala rok 2019 Dubaj: Ohňostroj kolem ikonického mrakodrapu Burdž Chalífa Reuters

A na jaké akce se v Dubaji můžete těšit v roce 2021?

●       Dubajský nákupní festival (17. prosince 2020 – 30. ledna 2021): jeden z největších a nejdéle pořádaných festivalů plný nakupování. Nakupující mohou využít řady skvělých slev a nabídek v nákupních centrech a obchodech celého města v rámci propagační akce DSF Sale Season, která poběží do 30. ledna a jíž se zúčastní 3 500 prodejen se slevami od 25 do 75 procent.

●       Dubajský festival jídla (25. února – 13. března): Dubajský festival jídla je nejlepší příležitostí, jak se seznámit s pestrou a atraktivní dubajskou gastroscénou. Každý den nabídne možnost ochutnat rozmanité zahraniční kuchyně a rozšířit si tak své kulinářské obzory.

●       Křest jarní/letní módní kolekce (4.–20. března): cílem křtu nové kolekce je napomáhat odbytu v maloobchodu podporou velkých prodejen a místních značek. Při křtu se představí nejnovější módní trendy formou nabídek a slev, díky nimž si Dubaj upevňuje pověst světového centra módy.

●       3denní super slevy: po dobu tří dnů budou světoznámé značky i místní maloobchody nabízet v obchodních centrech a prodejnách po celé Dubaji slevy až 90 procent. Přesná data této netrpělivě očekávané akce konané dvakrát ročně budou zveřejněna s blížícím se datem konání.

●       Dubajská letní překvapení (24. června – 4. září): více než dvouměsíční projekt přinese zajímavé kulturní i prodejní akce a nabídky, zábavu pro celou rodinu, exkluzivní slevy a mega tomboly, v nichž budou nakupující moci vyhrát skvělé ceny.

●       Křest podzimní/zimní módní kolekce (5.–18. září): společně s novou kolekcí do chladnějšího zimního počasí představí tato akce i nejnovější módní trendy a mnoho dalšího.

●       3denní super slevy: po dobu tří dnů velké značky i domácí prodejci sníží ceny až o 90 procent. Datum konání druhé vlny 3denních super slev v roce bude oznámeno s blížícím se datem konání.

Fotogalerie
59 fotografií