Fotbalový talent Schick má šik auto. Bude ho mít jako domácí jistotu

Prezentace klienta • 
10. října 2017
13:04

Vytáhlý hezoun Patrik Schick (21) jede fotbalovým fofrem. Prahne po něm půlka Evropy a přestup ze Sampdorie Janov, za kterou dal ve 35 zápasech 13 branek (na jednu spotřeboval pouhých 123 minut), do Juventusu je prý za cirka 654 milionů korun už vyřízená věc. Schick už údajně parkuje v turínské garáži a před cestou na Euro jedenadvacítek do Polska si zaskočil do AAA Auto pro Superb.

Mladá fotbalová hvězda počítátá s tím, že auto s českou tradicí bude mít jako jistou pojistku na spolehlivé jízdy doma v Česku. „Je to samozřejmě příjemné. Budu tady mít auto, když přijedu na sraz reprezentance. Jako když ho najdu. Můžou tady v něm jezdit rodiče i sestra.“

Video Fotbalová hvězda Patrik Schick: Jaké má vysněné auto? - Jaroslav Poustecký

Sám o sobě tvrdí, že je spolehlivý řidič, má najeto asi 150 tisíc kilometrů a sešplápnout pedál až na podlahu jen tak z frajeřiny, to prý nedělá. Ale v Itálii ho čeká pěkná divočina! „Je to tam docela blázinec. Samý skútr a moped, musíte dávat hodně bacha. Asi ne nadarmo se říká, že kdo řidičsky zvládne Janov, toho jinde už nic nepřekvapí,“ říká Patrik Schick (21).

Patrik se neobává ani o řidičské schopnosti své přítelkyně, která má ještě „morké“ papíry. „Nebude se bát. Nedávno si udělala řidičák a myslím si, že určitě bude řídit,“ dodal Schick.

 

 

cojetoza ( 25. června 2017 18:50 )

Taky superba v plnym kopru na hlíně?

honzamastny ( 20. června 2017 17:18 )

Hele já si taky od nich koupil auto a proč mě nevyblejskly?! Asi celebritka nejsem

karlosar ( 20. června 2017 07:22 )

Mladá fotbalová hvězda, prej, jak pro koho. Tyhle modelové to je k zblití, na hřišti bych je nechal hrát na škváře jako my za mlada, to by si rozmyslel se simulovaním při pádu!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud