Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Detektiva, který obíral rodinu Maddie o peníze, našli v tratolišti krve: Závěry policie vás šokují

Autor: rc - 
10. května 2020
17:15

V tratolišti krve byl nalezen detektiv Kevin Halligen, jehož si najali rodiče Maddie McCannové, která zmizela před třinácti lety na dovolené v Portugalsku. Kriminalisté po dvou letech vyšetřování dospěli k závěru, že za smrtí Halligena, který měl pouze ze zoufalých rodičů zmizelé holčičky tahat peníze a sponzorovat z nich okázalý život, nebyl nikdo další.

Svět v roce 2007 šokovalo zmizení tehdy čtyřleté holčičky Madeleine McCannové, která se svou rodinou trávila dovolenou v portugalském letovisku Praia da Luz. Po holčičce pátral takřka celý svět, ovšem marně. O rok později, kdy se stále policii nedařilo nalézt stopy vedoucí k Maddie, se zoufalí rodiče Kate a Gerry obrátili na soukromého detektiva Kevina Halligena. Detektiv, který se prezentoval jako ostřílený špion, si za pátrání účtoval obrovskou sumu peněz. Od McCannových měl vybrat až 9 milionů korun!

Nicméně podle informací britského deníku Daily Mirror Halligen peníze investoval spíše do okázalého životního stylu než do pátrání po Maddie. Platil si lety prvního třídou, luxusní hotely a osobního šoféra.  V roce 2012 byl podle informací BBC vydán do Spojených států poté, co se sám přiznal, že zpronevěřil 37 milionů korun.

V lednu roku 2018 byl Hallington nalezen v domě jeho přítelkyně bez známek života. Všude kolem byla krev. Policisté nejdřív pracovali s verzí, že za smrtí detektiva mohl stát někdo další. Nicméně koroner Richard Travers uvedl, že Halligen zemřel na krvácení do mozku.

„Policie nenašla žádné podezřelé okolnosti a pitva neukázala zranění způsobené napadením nebo zapojením třetí strany,“ uvedl nyní pro Daily Mirror. Jeho kolega prohlásil, že Halligan holdoval alkoholu a opilý často padal. „Ty jeho lži a alkohol ho konečně dohnaly,“ uvedl advokát McCannových Tim Craig-Harvey.

inocenta ( 4. června 2020 16:40 )

Leccos se dá nějak okecávat a těžit pro sebe výhody, mastit si kapsy. To není nic vyjímečného. A "hyeny" někdy disponují tituly a dlouho se mají docela dobře.

brano34 ( 25. května 2020 16:39 )

Pokud se ukáže, že rodina McCann má na svědomí smrt Madeleine i advokáta, bude to kauza století

mika ( 14. května 2020 09:54 )

další lidská hyena,která se obohatila na úkor neštěstí jiných. Pán Bůh ho potrestal! co dodat? možná by už dávno holčičku našli,kdyby se rodiče nespoléhali na tohle individuum.

spania ( 11. května 2020 10:53 )

A Bůh ho potrestal.Ámen.

balika ( 11. května 2020 09:08 )

Byl zavražděn, byl na stopě.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání