Vyšetřovatel zmizení Maddie: Promluvil o známém pedofilním vrahovi!

Autor: chal - 
2. prosince 2019
05:16

Bývalý vyšetřovatel případu zmizení Maddie McCannové Goncalo Amaral letos už jednou rozjel sérii spekulací o tom, kdo stojí za dívčiným únosem. Portugalec sdělil, že hlavním podezřelým je německý pedofil v současnosti zavřený ve vězení. Média poté často skloňovala jméno známého pedofilního vraha dětí Martina Neye, Amaral to ale nyní odmítl.

Expolicista a bývalý hlavní vyšetřovatel případu malé Maddie Goncalo Amaral se ke kauze pravidelně vyjadřuje a svými slovy nezřídka šokuje. Před několika lety dokonce rodiče holčičky obvinil, že Maddie zemřela při nešťastné nehodě a Kate s Gerrym vše pak narafičili jako únos! Tvrdil to v knize Maddie: Pravda o lži, která vyšla v roce 2008, tedy rok po dívčině zmizení.

Při příležitosti 10. výročí smutné události zase bývalý detektiv v televizním rozhovoru nahlas uvažoval nad způsobem, jakým se rodiče měli zbavit těla mrtvé dcerky.

Amaral tehdy tvrdil, že McCannovi holčičku zpopelnili s tělem jiné Britky v kostele, který navštěvují. Manželé detektiva kvůli těmto výrokům žalovali. Loni Amaral šokoval tvrzením, že rodičům se vším pomáhali agenti britské tajné služby MI5.

V souvislosti se zmizením Maddie se letos začalo skloňovat jméno známého německého pedofila a vraha dětí Martina Neye (48). Spekulace o jménu nechvalně proslulého úchyla přiživil právě Amaral dalším svým rozhovorem na téma Maddie.

Jako možného únosce v něm označil německého pedofila, který sedí ve vězení. Tento popis by na Neye seděl, navíc byl v době, kdy dívenka zmizela, prokazatelně v Portugalsku a údajně tam své dětské oběti lovil už v 90. letech.

Amaral ale nyní poskytl další interview, ve kterém odmítl, že by za únosem malé Angličanky stál právě Martin Ney. „Pokud vím, není to on. Jde o jiného německého pedofila, který sedí ve vězení,“ uvedl bývalý vyšetřovatel.

liskabystrouska ( 2. prosince 2019 15:22 )

boze psali ze detem davali prasky na spaní aby mohli vecer jit saskovat ..a jelikoz asi se holka neprobrala tak ji nekam odnesli aby ji nikdo nenasel museli mit nejakeho kumpana.. vzdyt byl doktor meli je zavrit a poradne zmacknout!

naidka ( 2. prosince 2019 10:35 )

Ale můžete ho číst zadarmo. Placené články Blesk Premium - to je jiná síla.

ljubaa ( 2. prosince 2019 10:18 )

Zrovna premyslim, o čem ten clanek je, nema to hlavu ani patu.

zkzkz ( 2. prosince 2019 09:07 )

To jsme se toho dozvěděli,článek o ničem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud