Neděle 9. května 2021
Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena
Jasno 22°C

Epicentrum: Exvelvyslanec v Moskvě Kolář o vyhošťování diplomatů i možných tvrdších opatřeních

Autor: Markéta Volfová, Pavlína Horáková - 
19. dubna 2021
15:15

Po zprávě o odhalení ruského podílu na výbuších ve Vrběticích odráží česko-ruské vztahy vzájemné vyhošťování diplomatů. Vicepremiér a prozatímní ministr zahraničí Jan Hamáček po tvrdším odvetném opatření Ruska uvedl, že zvažuje další kroky. Dojde k dorovnání počtu vyhoštěných diplomatů z osmnácti na dvacet či k něčemu tvrdšímu? A jak zareaguje Rusko? Nejen to byla témata pondělního Epicentra s bývalým velvyslancem v Rusku, Petrem Kolářem. 

Video Kdo jsou agenti Čepiga a Miškin? Tihle mají mít na svědomí Vrbětice! - Mall.tv

Vrbětická krize

ONLINE: Vrbětická krize Oznámení české vlády Tajná jednotka 29155 Ruská reakce Šéf BIS Michal Koudelka Stopy ruských agentů v ČR Projev prezidenta Zemana

al.bunda ( 19. dubna 2021 16:41 )

Kolářův synáček už se taky vyjáeřil : http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=il­fgwD_d­MKg

salamander ( 19. dubna 2021 16:05 )

Kolář je svi*ně vyškolená v Emerice. Pobýval tam 5 let. Pak byl převelený do Ruska. Ale tady ho okamžitě a do půl roku odhalili a odeslali domů jako "persona non grata". Od té doby - tento prasák, podvodník a hochštapler neví, jak by si uplivnul, aby mu slina nezůstala na bradě. Takové je třeba veřejně pranýřovat - šel ve službách amerických tajných služeb a neštítil se vůbec ničeho.

wenzel trousil ( 19. dubna 2021 15:37 )

Evropska unie vzala na vedomi zalovani HaMtacka na Rusko a to je asitak vse...Zadna koordinovane akce proti Rusku se nechysta, ba ani Nord Stream nebude stopnut!

Zobrazit celou diskusi
Další videa