V neposlední řadě si pozorně pročtěte smlouvu, protože jakmile ji podepíšete, stvrzujete, že jste si ji přečetli a s uvedenými podmínkami souhlasíte. V následujících řádcích vám prozradíme, jak při výběru půjčky postupovat, abyste neprohloupili.

Ještě než se rozhodnete o půjčku požádat si ujasněte, zda vás měsíční splátka příliš nezatíží, protože jinak byste se mohli dostat do dluhové pasti.

S výběrem pomáhají srovnávače

Jelikož je nabídka finančního trhu rozmanitá, je lepší si jednotlivé nabídky nejprve porovnat. Zřejmě jste se zděsili, ale pozor, nemusíte si procházet jednotlivé produkty ručně, protože k tomu slouží online nástroj zvaný srovnávač. Obvykle stačí do formuláře zadat požadovanou částku s dobou splácení a ihned se vám zobrazí nabídky z bankovního i nebankovního sektoru.

Pokud však hledáte rychlou půjčku, bankovní domy vám zřejmě nevyhoví, protože vyžadují spoustu dokumentů, a tak mnohdy proces schvalování trvá několik dnů, někdy klidně i dva týdny. Když rychlá půjčka, tak spíš od nebankovního poskytovatele.

Kdo rychlou půjčku nabízí?

Jestliže nemáte čas hledat vhodného poskytovatele, usnadníme vám výběr. Obraťte se na společnost PROFI CREDIT, která vám půjčí klidně až 166 000 Kč. Stačí vám dva doklady totožnosti. Jedná se o osobní půjčku, tudíž pro fyzickou nepodnikatelskou osobu. Vyřízení je jednoduché a můžete si půjčit opakovaně, pokud se stanete spolehlivým klientem, jenž včas a pravidelně své závazky splácí. V případě potřeby je firma schopna odložit vám až tři splátky bezplatně, a to až na 60 měsíců. PROFI CREDIT má licenci od ČNB, tudíž se nemusíte bát, že se jedná o lichváře.