Dnes můžeme kromě specializovaných firem využít i různé počítačové programy. Většinou ale mají několik problémů: jsou drahé, musí se instalovat na určitém počítači, a mají tolik funkcí, až že se pro svou komplikovanost stávají nepoužitelné. Přesto i v České republice existuje řešení – srozumitelný, jednoduchý a přehledný online účetnictní systém iÚčto.

Úvodní obrazovka online účetnictví iÚčto.cz
Autor: Direct Accounting


iÚčto je online účetnictní systém, který nabízí spoustu výhod oproti jiným účetním programům. Není finančně náročný, nemusí se instalovat a ovládat ho zvládne opravdu každý. Uživatel neplatí za aktualizace a licence, které jsou nutné kvůli neustálým změnám v legislativě, a do 100 dokladů je dokonce zdarma! Pokud máte dokladů více, stojí iÚčto pouze 250 Kč měsíčně, což je mimořádně nízká cena. Další nespornou výhodou i Účta je možnost mít své účetnictví pořád u sebe. iÚčto totiž funguje jako cloud – lze se na svůj účet přihlásit z jakéhokoliv zařízení, z jakéhokoliv místa.


Online účetnictní systém iÚčto je vhodný jak pro účetní, živnostníky, tak i pro firmy. Podnikatel či živnostník by měl mít přehled a naprostou kontrolu nad svými financemi nejen před podáním daňového přiznání, ale i během roku. Účetnictví totiž není jen stresující a otravná byrokracie – pomáhá efektivně řídit firmu! A s iÚčtem je to i neskutečně snadné.

Video
Video se připravuje ...

Chytré online účetnictví iÚčto.cz / Direct Accounting /