Téma: fotografové

Jan Saudek
České celebrity Jan Saudek: Češi si mě neváží, nikdy jsem nedostal žádný metál!
Jan Saudek před lety odmítl nafotit Havla! Neuhodnete ale, proč...
České celebrity Saudek opět řádí! Po Sáblíkové zkritizoval i Havla! Co o něm řekl?
Ve Staroměstské radnici probíhá výstava nejlepších fotografií Prahy za uplynulý rok. Které z nich zaujmou vás?
Praha - Volný čas GALERIE: Praha magická, stověžatá i fotografická: Výstava odhaluje nezřetelné krásy „matky měst“
Fotograf Ján Dancsházi zachytil unikátní jev.
Praha - Zprávy Unikátní úkaz nad Prahou: Fotograf Ján (48) zachytil svatozář nad Petřínem!
Jan Saudek se svou knihou Hvězdy
České celebrity Jan Saudek (83) otevřeně: Chci prodat svoje porno, potřebuji na chlast stovky tisíc ročně
Fotograf Jan Saudek to přehnal: Drsná slova na adresu Sáblíkové!
České celebrity Fotograf Jan Saudek to přehnal: Drsná slova na adresu Sáblíkové!
Fotografie
Události Vír, kde se rodí hvězdy: Galaxie IC 342 – místo nad našimi hlavami vzdálené sto milionů světelných let
Jaromír Čejka (72) zaznamenal vznik Jižáku: Sídliště fotil ze vzteku.
Praha - Zprávy Jižák před 40 lety a dnes: Jaromír Čejka (72) zaznamenal vznik sídliště, fotil ho ze vzteku!
Fotograf Rainer Schimpf musí pro dobré záběry riskovat.
Příběhy Potápěče spolkla velryba! Tma, bolest a instinkty, popsal děsivé okamžiky
Martin Stranka s vítěznou fotografií.
Pražané Vyhrál Oscara fotografů! Martin Stranka (34) z Prahy vystavoval vedle Warhola i Leibovitzové
Fotograf zachytil blízké setkání s lidožravým žralokem bílým. Od jeho ruky se nacházel jen několik centimetrů.
Svět Lidožravý žralok doplaval přímo k lodi. Potápěč vzal čelisti jako výzvu
Jan Saudek se svou manželkou Pavlínou Saudkovou
České celebrity Manželka Saudka (83) šokuje: Co dělá, když je Jan s milenkou?
Práce snů - cestování po světě
Cestování Práce snů pro mileniály: Cesta kolem světa luxusní lodí zdarma! Má to ale háček...
Nádherný snímek vyfotil Lukáš Veselý 27. prosince 2018. NASA ho 23. ledna 2019 ocenila jako astronomický snímek dne.
Pražané Fantastická podívaná nad Alpami! Pražský fotograf ulovil Orion z jeskyně, ocenila ho i NASA
Mladí lidé v Karabachu nemají snadný život. Je málo práce a mladí muži musí bránit hranice.
Ostrava Z Bohumína do Náhorního Karabachu: Fotografický ráj na válečném území uchvátil fotografa Josefa Bosáka
Vít Fikejzl je nápaditý fotograf, který svým objektivem líčí na mnohdy úsměvné ale jinak zajímavé situace.
Pražané Praha jako jeviště pro objektiv: Na pěkné fotky se vyplatí počkat, říká „starý nadějný fotograf“ Vít (56)
Fotograf Petr Horálek zachytil pohádkovou fotografii Marsu a Mléčné dráhy
Události Zachytil pohádku na obloze: Fotograf Petr Horálek získal jedinečný záběr, podívejte se
Elisa trpí vrozenou poruchou vývoje lebky zvanou Crouzonův syndrom
Dětské nemoci Dojemná krása! Fotografka nafotila snímky nemocných dětí
Šetlík s Andreou Kalivodovou
České celebrity Světoznámý fotograf Jadran Šetlík o berli: Čeká mě operace kyčle!
Fenomenální americký festival Burning Man očima českého fotografa Marka Musila.
Cestování Tady zažijete všechno: Festival nejdivočejších fantazií začíná! Burning Man pohledem českého fotografa
Fotografie ze zákulisí a po úpravě od fotografa Gilmar Silva.
Koktejl Dechberoucí krása, nebo lež? Fotograf odhalil zákulisí svých snímků
Uměleckoprůmyslové museum v Praze vzpomíná na Annu Fárovou.
Praha - Volný čas Objevovala talenty československé fotografie: Anna Fárová (†81) se umění věnovala do posledních dnů
U soudu skončil i prominentní egyptský fotoreportér Mahmúd Abú Zajd přezdívaný Shawkan
Svět 75 trestů smrti. Krutý rozsudek hrozí i prominentnímu fotoreportérovi z Egypta
Josef Bosák představuje svůj pohled na Arménii.
Praha - Volný čas Země ve věčném sporu: Český fotograf Josef Bosák vystavuje v Praze 5 nezdolné Arménce
Fotograf Antonín Kratochvíl
České celebrity Kratochvíl mi sáhl na vagínu, obvinila ho fotografka: Je syrový, hájí ho kolegyně
Davidu Těšínskému otiskly snímky i deníky The Sun nebo Le Monde.
Pražané Potkal sériové vrahy, vojáky z Donbasu i vymítače ďábla: Fotky Davida Těšínského (28) otiskly i světové deníky
Fotograf bez talentu ukazuje, jak se žije ve válce.
Pražané „Viděl jsem miny ukryté v hračkách a hektolitry slz.“ Fotograf bez talentu ukazuje, jak se žije ve válce
Táta paparazzi: Zemřel britský fotograf Ray Bellisario (†81)
Světové celebrity Muž, kterého z duše nenáviděla celá královská rodina, je po smrti
Jiří Šebek se ve své fotografické tvorbě zabývá především okázalými budovami.
Pražané Kvůli jediné fotce obětuje i celý den. »Fotoarchitekt« Jiří Šebek (37) zachycuje krásy budov
David Balihar prodělal v roce 2016 mozkovou mrtvici. Jejími následky trpí dodnes, i když se s nimi pere statečně.
Pražané Mrtvice mu obrátila život naruby. „Vše jsem se učil nanovo,“ říká fotograf a knižní grafik David (45)
Sex Český fotograf zachycuje ženy při orgasmu! Proč to dělá?
Příběhy Super nápad! Nafotil místa, kde vznikly obaly slavných desek!
Spratci z Krejčířovy vily? Ti jsou jen pro ostudu, říkají urbexeři a popsali střety s policií.
Události Spratci z Krejčířovy vily? Ti jsou jen pro ostudu, říkají urbexeři a popsali střety s policií
Svědectví fotografa Amadea Petra: Tajní byli na place jako pěst na oko!
České celebrity Svědectví fotografa Formanova Amadea: Tajní byli na place při natáčení jako pěst na oko
Robert Vano - drogy Robert Vano - drogy
České celebrity Fotograf Robert Vano se pokusil oběsit. Prošustroval miliony dolarů
Shudu Gram
Příběhy Shudu: První digitální supermodelka, kterou nerozeznáte od skutečné
Wilhelm Brasse je autorem smutného snímku čtrnáctileté Czesławy Kwoky.
Příběhy Muž, který fotil dívku (†14) před popravou injekcí do srdce: Měl zničit důkazy, ale před zrůdami z Osvětimi je ukryl
Fotografování byla vášeň Václava Fanty. Nevzdal se jí, dokud jej zákeřné onemocnění nepřipravilo zcela o zrak.
Pražané Nevidomý Václav (78) fotografoval Gagarina i Wericha: „Všechno je možné, když se chce,“ říká
Praha 4 soutěží o nejhezčí fotografii ptáků.
Praha - Servis Velká ptačí fotosoutěž Prahy 4: O vítězné fotografii rozhodnou „lajky“
Fotograf hvězd Jef Kratochvil (†74) podlehl rakovině: Zažil i teroristický útok!
České celebrity Fotograf hvězd Jef Kratochvil (†74) podlehl rakovině: Zažil i teroristický útok!
7 8 9 10 11 12 13 14 15