Češi nakupují slevy jinak a to bez omezení!

Autor: Prezentace klienta - 
12. 9. 2012
00:00

Výraz “zakoupit slevu” již nemá stejný význam, jaký měl před rokem. Doby, kdy slevové portály vybíraly jídlo či produkt za nás, končí a my si dnes vybíráme přesně to, na co máme chuť, v době, kdy sedíme v restauraci, nikoliv týden předem, kdy sedíme před počítačem! Tento nový koncept ceněný zákazníky i společnostmi jako první přinesl KuponPlus.cz.

V průbehu roku 2012 se KuponPlus osvědčil jako jedním z leaderů v prodejnosti a kvalitě nabídek na slevovém trhu. Rychlý růst a silné postavení společnost získala díky vytvoření úplně nového kupónového obchodního modelu, přes který  na českém trhu nabízejí své služby nejsilnější značky, například v oboru gastronomie řetězec Kolkovna, Paneria,  TGI Friday’s, Potrefená Husa, NEBE Music bar, známé sushibary a další. Oproti nabídkám na běžných slevových serverech, kde jsme mohli pouze konzumovat portálem vybrané jídlo, s KuponPlus.cz máme možnost si vybrat cokoliv z jídelního lístku bez omezení výše konzumace!

Foto:  www.kuponplus.cz

Mimo gastronomie máme i větší svobodu při využití slev v ostatních odvětvích jako krása, zdraví, móda atd. KuponPlus.cz rovněž nabízí skvělé nabídky v sekcích Zboží a Dovolená, kde opět získáme větší svobodu! Při výběru dovolené si můžeme sami zvolit délku pobytu, kategorii pokoje či termín, který nám nejvíce vyhovuje.

Foto:  www.kuponplus.cz

Hlavní silou portálu KuponPlus je především obrovské množství vysoce spokojených zákazníků, nejvyšší kvalita poskytovaných služeb a jedinečné slevové nabídky! Nyní máme, my zákazníci, ve všem naprostou transparentnost. Tak jsme my, Češi, zase o krok dál - vážíme si výběru a kvality!

Foto:  www.kuponplus.cz


Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa