Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Matka mrtvého Tadeáška (†4 měs.) šokovala: Víno, smích, kamarádky! Na synka už zapomněla?

Autor: chal - 
10. června 2020
05:05

Od nálezu tělíčka čtyřměsíčního Tadeáška v Labi na Mělnicku uběhly teprve dva týdny. Podle svědků se podle toho nicméně jeho matka nechová. Údajně se stýká s kamarádkami na víně a působí naprosto bezstarostně. Ačkoliv v případu žádné obvinění zatím nepadlo, policejní vyšetřování stále běží...

Když matka čtyřměsíčního Tadeáška oznámila, že zatímco spala v zámeckém parku v Hoříně, někdo jí synka unesl, rozjela se rozsáhlá pátrací akce.

Ta bohužel skončila hned následující den šokujícím nálezem chlapcova tělíčka v Labi. Hošík byl schovaný v batohu, který byl zatížený kameny! Jak se později ukázalo, dítě do batohu dala matka společně se svým přítelem.

Podle policejního vyšetřování Tadeášek zřejmě zemřel na syndrom náhlého úmrtí, šlo tedy o neštěstí bez cizího zavinění. Matka kojence pak následně pravděpodobně zazmatkovala a rozhodla se synkova těla zbavit. Prozatím ze strany policie nepadlo žádné obvinění, nicméně vyšetřovatelé se věcí nadále zabývají.

Obyvatele Mělnicka, kde Tadeáškova matka bydlí, mezitím překvapilo její chování. Podle zdroje serveru eXtra.cz se totiž údajně chová bezstarostně, jako kdyby snad před nedávnem tragicky nepřišla o milovaného synáčka.

„Nic neřeší. Myslím, že si ani neuvědomuje, co jí hrozí. Je furt vysmátá a chodí s kámoškama na víno,“ sdělil serveru zdroj z Mělníka.

Další videa
Články odjinud