Tělo Tadeáška (†4 měs.) dali do batohu, zatížili kameny a hodili do řeky! Policie o šokujících detailech nálezu pohřešovaného miminka

Aktualizováno -
5. června 2020
10:48
Autor: chal - 
4. června 2020
16:16

Případ zmizení čtyřměsíčního Tadeáška v Hoříně na Mělnicku stále budí emoce. Policisté informovali, že na chlapci, jehož tělo vylovili po dni hledání z Labe, nebyl spáchán násilný trestný čin. Dítě zřejmě zemřelo na syndrom náhlého úmrtí kojence a matka pak tělo do řeky hodila spolu se svým partnerem. Okolnosti nálezu Tadeáška popsal zdroj serveru eXtra.cz.

Tadeáškova matka ohlásila chlapcovo zmizení v pátek. Tvrdila, že usnula v zámecké zahradě v Hoříně na Mělnicku a kočárek s dítětem někdo odvezl pryč. V sobotu bylo chlapcovo tělíčko nalezeno v Labi.

Policejní vyšetřování brzy ukázalo, že verzi s únosem si matka zřejmě vymyslela. Jak středočeští policisté informovali na úterní tiskové konferenci, Tadeášek pravděpodobně zemřel nezaviněně na syndrom náhlého úmrtí kojence a v době ohlášení zmizení bylo dítě už několik dní mrtvé.

Jeho matka s přítelem po Tadeáškově úmrtí zazmatkovali a rozhodli se těla zbavit hozením do Labe. Server eXtra.cz ve čtvrtek přinesl detaily ohledně Tadeáškova nálezu. „Schovali kočárek pod klacky. Druhý den tam znovu šli. Tadeáše dali do batohu s kameny a hodili do řeky. Pak tam hodili i kočárek,“ sdělil zdroj webu.

Video Policisté našli tělo Tadeáška (†4 měs.). - Aktu.cz

Informaci serveru potvrdil další zdroj, který je podle eXtra.cz obeznámený s průběhem vyšetřování. „Potápěči skutečně našli batoh s kameny. Takže tělíčko bylo zatíženo, aby nevyplavalo,“ uvedl zdroj obeznámený s průběhem vyšetřování.

Policisté se případem nadále zabývají, podle úterního vyjádření z důvodu, aby určili přesný časový sled všech událostí a zjistili, jestli v případu nesehrál roli vliv drog nebo alkoholu.

Policejní mluvčí Markéta Johnová pro server iDNES.cz uvedla, že matka kriminalistům označila místo, kde se těla svého syna zbavila. „Mohu potvrdit, že dítě bylo nalezeno v řece zatížené kamením,“ řekla Johnová. 

AVOX ( 5. června 2020 17:02 )

Jsem zděšená... tak se přece nechová matka, které náhle zemře miminko, ledaže má špatné svědomí,možná proto, (SPEKULACE) že,jak řekla její známá, občas na něj hodila něco aby ho neslyšela jak pláče a nebyla to asi jen deka,ale možná i polštář, takže jak se
se pozná u miminka syndrom náhlého úmrtí a smrt z nedostatku vzduchu pro dýchání ??????? Snížené IQ asi nemá když studovala gyml. Tragedie je to pro ty co chlapečka milovali a těm velkou upřímnou soustrast.

Ladic_pijan ( 5. června 2020 16:54 )

Ceckem

rannirosa ( 5. června 2020 14:51 )

Museli mit dost spatne svedomi, aby zpanikarili a sveho synka hodili do vody zatizeneho kameny, aby mrtvola nevyplavala na povrch.Pokud by dite zemrelo bez jejich zavineni, nemeli by se proc bat. To vse se jeste dozvime.

Ladic_pijan ( 5. června 2020 13:28 )

Jestli umřel sám a ona spanikařila a hodila ho do vody, je to přestupek proti pohřebnictví. To je fakt

pooomeranc ( 5. června 2020 13:20 )

A co cikánem Kučou utýraný Mareček, Kuča dostal jen 16 let.Navíc nedostal trest za vraždu, ale za těžké ublížení na zdraví."Matka" Marečka, která tomu všemu přihlížela, je pořád na svobodě.Ten kluk zažil měsíce naprosto bestiálního týrání. http­s://ww­w.ex­pres­.cz/zp­ravy/­mare­cek-louny­.A2002­12_115­244_dx-zpravy_stes

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud