5. srpen 2020
Svátek slaví Kristián, zítra Oldřiška
DISKUSE K ČLÁNKU

AVOX:Jsem zděšená... tak se přece nechová matka, které náhle zemře miminko, ledaže má špatné svědomí,možná proto, (SPEKULACE) že,jak řekla její známá, občas na něj hodila něco aby ho neslyšela jak pláče a nebyla to asi jen deka,ale možná i polštář, takže jak se
se pozná u miminka syndrom náhlého úmrtí a smrt z nedostatku vzduchu pro dýchání ??????? Snížené IQ asi nemá když studovala gyml. Tragedie je to pro ty co chlapečka milovali a těm velkou upřímnou soustrast.

(05. 06. 2020 17:02)

rannirosa:Museli mit dost spatne svedomi, aby zpanikarili a sveho synka hodili do vody zatizeneho kameny, aby mrtvola nevyplavala na povrch.Pokud by dite zemrelo bez jejich zavineni, nemeli by se proc bat. To vse se jeste dozvime.

(05. 06. 2020 14:51)

Ladic_pijan:Jestli umřel sám a ona spanikařila a hodila ho do vody, je to přestupek proti pohřebnictví. To je fakt

(05. 06. 2020 13:28)

pooomeranc:A co cikánem Kučou utýraný Mareček, Kuča dostal jen 16 let.Navíc nedostal trest za vraždu, ale za těžké ublížení na zdraví."Matka" Marečka, která tomu všemu přihlížela, je pořád na svobodě.Ten kluk zažil měsíce naprosto bestiálního týrání. http­s://ww­w.ex­pres­.cz/zp­ravy/­mare­cek-louny­.A2002­12_115­244_dx-zpravy_stes

(05. 06. 2020 13:20)

fido2:Miminko je nateklé, čím je proboha krmila?

(05. 06. 2020 12:16)

Ladic_pijan:Ceckem

(05. 06. 2020 16:54)

Michal Michal:Mirda.... i dálnice by byly hotové natotata

(05. 06. 2020 12:05)

MirdaKradousek:Jsem pro zavedení pracovních táborů.Určutě by bylo plno a stát by ještě vydělal.

(05. 06. 2020 11:28)

DWEI:Práce sociálních pracovnic je mnohdy žalostná a žádný postih!!! Určitě si mnoho lidí pamatuje, jak sociálka svěřila vnoučata bábě (slovo babička nelze použít) i když byla dříve trestána za týrání vlastních dětí. Vše se začalo řešit až když holčičku rok nikdo neviděl, dle sourozenců byla holčička uvazovaná k židli, mlácená.... Sociální pracovnice se při kontrole smířila se sdělením báby, že si holčička hraje u sousedů.... Mnohdy dávají nesmyslná nařízení a buzerují slušné lidi a mnohdy prožívají děti peklo na zemi jen proto, že sociálka nepracuje jak by měla!!!!!!

(05. 06. 2020 10:39)

rexrothak:Feťáci by neměli mít děcka.

(05. 06. 2020 09:58)

VENDULA:A taky co ta druhá ludra,která vystupovala v tv a říkala,že matku zná že Tadeáškovi nadávala házela na něj deku atd.S tou taky do basy!!Věděla to a nikam nic nenahlásila?!To je další co pomáhala!!!Doufám že tě karma sejme ty zrůdičko..Já tohle vidět,tak jednám!Zažila několikrát to jak se k malýmu ta feťačka chovala a nic neudělá?!Já bych od toho drobka neodešla!Nemohla bych spát!

(04. 06. 2020 22:36)

pavlinap:Vendulo, ale ono to nahlášeno bylo, byla i na sociálce sama, že nezvládá péči o dítě, to tam měli zareagovat a chlapeček by mohl žít...

(05. 06. 2020 10:20)

VENDULA:pavli­nap:Pa­vlíno,­ale tohle já vím a psala jsem to i v jiné diskuzi.Sociálka za to taky může,ale nejvíc snad matka o tom není pochyb..

(05. 06. 2020 11:23)

marlen52:tak doufám že soud jim vyměří ten nejtvrdší trest i kdyby umřelo bez cizího zavinění tak to jak s ním jednali po jeho smrti se odpustit nedá je mě z nich na zvracení

(04. 06. 2020 20:23)

9vox9:

(04. 06. 2020 21:53)

renquist:Podle tetování na hřbetu pravé ruky se neschová !!

(04. 06. 2020 19:59)

kajineknahrad:Dítě nešlo k vodě s batohem plným kamení, ale bylo zalezlé v tom batohu u toho kamení. A tak šlo k vodě, zavřené v batohu. Ono bylo totiž něco jako kříženec kouzelníka Žita a Davida Copperfielda.

(04. 06. 2020 19:50)

verprag:Matku a jejího pomahače vykastrovat jak psa, aby se už nemnožili !

(04. 06. 2020 19:45)

zkratik:jak poznala,že je dítě mrtvý?Zmije

(04. 06. 2020 19:31)

Georgenakloneny:Tak moment Vážená POLICIE protože se Vám SMĚJI i když se jedná o OBROVITOU TRAGÉDII ??? Tělo CHLAPEČKA bylo NĚKOLIK DNÍ MRTVÉ ? navíc ZATÍŽENO KAMENY v BATOHU ?...matka TVRDÍ že šlo o ÚNOS přitom se ví že bere DROGY ? posléze KOČÁREK schovají pod klacky s přítelem ? DRUHÝ DEN HODILI SPOLEČNĚ KOČÁREK do ŘEKY ? TAHÁ CELOU PČR včetně VRTULNÍKU za NOHU jelikož v 18 Hodin se OPALOVALA a USNULA v PARKU ... ? Dítě ZEMŘELO na SYNDROM NÁHLÉHO ÚMRTÍ ? Dobrovolníci hledají kočár i dítě ? Dotyčná TVRDÍ SOCIÁLCE že DÍTĚ NECHCE a NEZVLÁDÁ ? ...... DĚLÁTE SI z LIDÍ SRANDU ??? ??? ??? TOHLE Vám máme SEŽRAT HNUS !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!! víte Vy co je § 366 NADRŽOVÁNÍ ? tzn. KDO PACHATELI TRESTNÉHO ČINU POMÁHÁ v ÚMYSLU UMOŽNIT MU TRESTNÍ STÍHÁNÍ, TRESTU nebo OCHRANNÉMU OPATŘENÍ NEBO JEJICH VÝKONU BUDE POTRESTÁN OODNĚTÍM SVOBODY ----- a jsme u JÁDRA VĚCI : DÁT BATOLE DO BATOHU byť by po SMRTI ZATÍŽIT KAMENY - HODIT do VODY a posléze i KOČÁREK udělá jen S.V.I. -N.Ě. a to nyní PRASETI KŘIVDÍM !!! Mě NEZAJÍMÁ že chlapeček zemřel BOHUŽEL možná sám, ale ten KALKUL ho ODSTRANIT a ZBAVIT se ho i kočárku a LHÁT!!!

(04. 06. 2020 19:09)

Georgenakloneny:a dáme si ještě MLUVU § ! ZÁKON o POHŘEBNICTVÍ ! 193/2017 §4.... S LIDSKÝMI POZÚSTATKY A LIDSKÝMI OSTATKY MUSÍ BÝT ZACHÁZENO DŮSTOJNĚ ABY NEDOŠLO K OHROŽENÍ VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ NEBO VEŘEJNÉHO POŘÁDKU.... TY 2 ( slovy dva ) CYNIKY- MUSÍ POLICIE OBVINIT !!! a možná to může znít až HANEBNĚ či nedůstojně vůči tomu malému BEZBRANÉMU TADEÁŠKOVI, ale i jeho PIETY- využil bych i ŽALOBU na Ty DVA z KONTAMINACE VODY - protože ONI nemají PRÁVO radovat se ze Světského života.....

(04. 06. 2020 19:35)

Georgenakloneny:mimochodem starším spoluobčanům kteří NEMAJÍ a NEZNAJÍ sociální sítě- ZMIŇOVANÁ FEŤAČKA Všem ve svém PROFILU zaslala FUCK OFF ( zdvižený prostředníček ) myšleno tak, že je NEVINNÁ a polibte mi......!!! -

(04. 06. 2020 19:44)

Pollo:Bože, co si pīcháte, grafomane ? Aby mohl být někdo sthán za nadržování,musel by být néjaký pachatel, ale dítě zemřelo bez cizího zavinění, vīte? Jde max.o přestupek podle zákona o pohřebnictví. Jo, a v diskuzi neplatí, že větší písmo = větší pravda. Dokonce ani v bulváru.

(05. 06. 2020 05:07)

9vox9:

(05. 06. 2020 12:54)

Amrasha:FUJ, to je ale feťácká lu●ra. Takto se zachovat k zemřelému synkovi. Chlapeček stejně umřel její vinou.
R.I.P.

(04. 06. 2020 18:52)

VENDULA:Mám stejný názor,kdyby ta mrcha byla pořádná máma a piňďa měl klid na vývoj nebyl pořád v kočarku,ona s nim neponocovala a X dalších věcí,mohl možná žít.Možná i zasáhla vyšší moc,aby nevyrůstal u takový zrůdy.Hned bych ji dala 30let a pak křeslo!!! I tomu jejímu čuňeti co jí pomáhal!Nepřeju Vám oběma nic dobrýho vy zrůdy..Jak jsi mohla jako matka tohle broučkovi udělat..Proč živit takový individua..Kež by se konečně obnovil trest smrti.Za úmyslnou prokázanou vraždu smrt..Oni by si to ty zrůdy rozmysleli jestli něco takovýho udělat.Broučka je mi moc líto🌹

(04. 06. 2020 22:24)

Vihulsi:Asy sy tý mlaďasové jenom hrály s klukem na skovávanou á přet pykolou za pykolou nigdo nesmjel bejt,ny?

(04. 06. 2020 18:46)

mascula:zalez ty dementní sourozenecký omyle

(04. 06. 2020 18:58)

smeagol:Chudinka malinkaty, jen tak kratky cas mu byl vymereny. At ty dve zrudy pronasleduji nocni mura pro zbytek zivota. Socialku radsi ani nekomentuju, jak muzou ty babizny s tim svedomim zit? Jinde zasahuji, aniz je to nutne a u pripadu, kde je prokazatelne neco hodne spatne, nic neudelaji?

(04. 06. 2020 18:45)

y1xcvbnm:za to jak se dítěte zbavili by měli dostat trest , taková hnusota, nepieta , ani psa takhle lidi nepochovají !!! Hanba

(04. 06. 2020 18:41)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy