Sobota 15. května 2021
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl
Oblačno, déšť 16°C

Epicentrum: Dana Drábová o tendru na Dukovany a kauze Vrbětice. Jak (ne)bezpečný je Rusko partner?

Autor: Pavlína Horáková - 
21. dubna 2021
14:45

Česká vláda na vrbětickou kauzu reagovala vyhoštěním 18 ruských diplomatů a také vyřazením ruského Rosatomu z tendru na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany. O zakázku se tak střetnou pouze tři hráči - francouzská EDF, jihokorejská KHNP a americký Westinghouse. Jak mohou eskalující česko-ruské vztahy ovlivnit dostavbu Dukovan? Je ve hře i naše bezpečnost? A jak bude Česko řešit svou energetickou situaci? Nejen těmto tématům se věnovalo středeční Epicentrum s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Danou Drábovou.

Vrbětická krize

ONLINE: Vrbětická krize Oznámení české vlády Tajná jednotka 29155 Ruská reakce Šéf BIS Michal Koudelka Stopy ruských agentů v ČR Projev prezidenta Zemana

MAMKA2316 ( 21. dubna 2021 18:57 )

V době kdy na Ukrajinu UDAJNĚ vozí Amíci stovkami letadel zbraně my uděláme takovou blbost ??POZDVIŽENÉ OBOČÍ. V EU A NATO NECHÁPOU KROKY ČESKÉ VLÁDY Hamáček s maturitou ve vládě ????Mám známého který byl u hasičů řidič cisterny s 14 letou praxi ten byl asi před pěti lety propuštěn proto že neměl ve 44 letech maturitu jako řidič Tatry §§§!!!!! Hamáček je ministrem vnitra a byl ministrem zahraničí současně a má menši vzděláni jak zdravotní sestry v dnešní době je to normální ????

Zobrazit celou diskusi
Další videa