Potraviny jsou velice specifické

Přeprava jakéhokoli sortimentu by měla být maximálně precizní a spolehlivá. U potravin to však platí několikanásobně. Jsou maximálně křehké, a tudíž musejí být umístěny ve speciálních přepravkách a boxech. Velmi rychle podléhají zkáze a např. mražené potraviny musejí být vždy umístěny ve specifickém chladicím návěsu. Pokud tedy potřebujete přepravit právě tento druh zboží, vždy se obracejte na zkušené profesionály, jakým je i společnost  Šindelář Spedition s.r.o.

Kvalita přepravy zaručena

Společnost Šindelář Spedition s.r.o. funguje úspěšně na našem trhu již mnoho let a specializuje se také na převoz mražených výrobků, ovoce či zeleniny. Své zásilky má plně pod kontrolou díky speciálnímu trackingovému programu. Současně disponuje i alarmovým zařízením, jež bezpečně ohlídá vaše zásilky. Firma disponuje i specifickými vozidly či plachtovými a chladírenskými návěsy.

Autor: Šindelář Spedition s.r.o.

Může se pochlubit více než 150 moderními vozy, jež procházejí pravidelnými servisními prohlídkami. To, že je jejich kamionová doprava na opravdu vysoké úrovni, potvrzují i dlouholeté pozitivní zkušenosti mnohých zákazníků. Kvalitní a bezpečná přeprava, to je Šindelář Spedition s.r.o.