Feťačka Katka z dokumentu Třeštíkové: Hroutí se jí imunitní systém

Autor: shp - 
11. 7. 2018
11:57

Je na tom špatně. Feťačka Katka (41), která se stala nechvalně proslulou po odvysílání dnes už kultovního dokumentu Heleny Třeštíkové, bojuje stále nejenom s drogovou závislostí, ale zároveň s neustále se zhoršujícím zdravím. Prozradil to její kamarád, který s ní je v kontaktu.

Video Katka Trailer (2010) - YouTube
360p
Jsme zase na Invalidovně, potkáváme se tam. Když jsem s ní mluvil naposled, tak mi říkala, že na tom zdravotně není dobře. Že má problém s imunitním systémem, což je způsobené dlouhodobým užíváním drog. Dceru prý taky neviděla už hodně dlouho,“ řekl webu kamarád Katky, která bojuje s heroinovou závislostí, ale občas si dá i pervitin.

Katka dochází denně pro dávky metadonu (náhražka heroinu) do centra pro závislé na pražskou Bulovku. „Přes zimu se nic nezměnilo. Ani to, že si občas dá pervitin. Prostě my narkomani to tak máme. Cesta ven je těžká, mnohdy nemožná. Ale Katka na tom byla hodně dlouho, takže to může skončit tak, že jí zdraví úplně selže,“ dodal člověk z drogové komunity kolem Katky.

Zimu strávila v dílně a tvrdila, že je čistá. „Mám tam pokoj a je tam teplo,“ řekla před více jak půlrokem. Přesto se přiznala k občasnému užití pervitinu, který již nejspíš její drogami poznamenaný mozek přestal považovat za omamné látky. Snad je ještě čas a zdevastovaný organismus Katky neselže nadobro. Stav jejího imunitního systému nevěští nic dobrého.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tenco ( 14. července 2018 13:41 )

Tuhle kreaturu by měli vodit na vodítku jak medvěda a ukazovat na základních školách, jak vypadá smažka po celoživotním rauši.

Monikay ( 14. července 2018 13:16 )

Na Katce by bez urážky mohli doktoři zkoumat, co přesně dělají drogy a život na ulici s člověkem. Je neuvěřitelné kolik huntování organismus vydrží. Aneb jak si zkazit celý život....

wilda ( 12. července 2018 12:54 )

Jakejpak soudcit s tímto parazitem společnosti! Má sousedka má těžce nemocnou dcerku a nedostane od státu ani Ň. Tahle lůdra má vše! Je mi na blití, kam jsme to v tomto státě dopracovaly !

klimap ( 12. července 2018 02:47 )

Mě se líbí jak žebrá v mrazu a okolojdoucí mají letní oblečení!

Eva4321 ( 11. července 2018 20:00 )

Ji nelituji, může si za to sama a snažili se jí pomoci. Ale její dítě nemá moc kvalitní geny a dispozice do života.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa