Velkou zásluhu na těchto počtech má doplňková hra Stokrát 2 miliony, neboli Milionový déšť Sportky. Do hry jsou každé losování automaticky zapojeni všichni sázející s plným tiketem, pět z nich získá vždy 2 miliony korun. Tento týden se doplňkovka hraje naposledy, zbývá 20 milionů korun.

Mezi zářijovými milionáři jsou i dva výherci Superjackpotu Sportky. Nejprve získal 92 milionů muž středního věku ze Zlína a v neděli se z 22,6 milionu korun radoval sázející z okolí Ostravy.  

Celkově si noví milionáři v září rozdělili přes čtvrt miliardy korun, z toho 180 milionů nadělil Milionový déšť. Se svým bohatstvím naložil každý po svém. Někdo pojede na vysněnou dovolenou, mezi plány nových loterních milionářů jsou ale také rekonstrukce nebo příspěvek na charitu. Anebo nákup nového auta. Zeptali jsme se výherců, jaké sny si díky Milionovému dešti Sportky splní.

Splnění snů i praktická investice

„Jako první vyrazíme na nějakou hezkou dovolenou do Turecka,” svěřila se nám starší žena, kterou dvoumilionový déšť překvapil v polovině srpna. 

„Hned, jak se vrátíme, tak se chystáme koupit si nové auto. Značka je jasná, bude to Škodovka,” pokračovala novopečená milionářka s výčtem a ještě dodala, že za zbytek peněz by ráda opravila střechu na svém domě.

I další výherkyně nám prozradila, že se s manželem i s rodinami svých dvou dospělých dětí chystají na dovolenou snů. „Dovolená v zahraničí něco stojí, a tak se nám v minulosti nikdy nepovedlo jet dohromady. Protože jsme ale vyhráli dva miliony, konečně si zájezd můžeme dovolit a ještě nám zbude dost peněz na další plány,” vypočítává žena.

Autem do Disneylandu

Za skvělou dovolenou utrácejí i muži, kteří v Milionovém dešti získali po dvou milionech. Většina z nich má ale ještě jeden větší sen, který si nyní může splnit. Je to pořízení nového auta. Přesně tak s penězi naloží i mladý tatínek, který miliony získal ke konci prázdnin. 

„Už se těším, až vezmu malého na výlet. Kdoví, třeba nakonec dojedeme až do Disneylandu u Paříže, o kterém pořád mluví,” usmívá se muž.

Jestli si už také chcete brzy začít plnit své sny, není lepší chvíle zkusit štěstí právě nyní. Protože i když už se v Milionovém dešti rozpustilo 180 milionů, ještě celých 20 čeká na nové majitele. 

Když si navíc vsadíte online, kvůli šanci vyhrát miliony nemusíte ani opustit pohodlí svého gauče. Tiket získáte na tomto odkazu.

18+. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!