Vyplňte svou sázenku a vyhrajte Eurojackpot 2 322 000 000 Kč!

Pokud se zeptáte finančních poradců, řeknou vám, že své peníze nejlépe zúročíte, pokud budete investovat do cenných papírů nebo fondů. Náš dnešní příběh ale ukazuje, že existuje ještě jeden výhodnější způsob.

„Loterie mám rád a vedle dalších her sázím i Šťastných 10,” svěřil se čerstvý milionář z Královéhradecka. Vsadil si už 10. května, a to hned tři sloupečky s deseti vlastními čísly.

Dokonalá investice

O deset dní později si díky polednímu losování mohl na svůj účet připsat výhru 2 050 000 korun. A protože do hry investoval 300 Kč, svůj vklad znásobil hned 6 833x! „Znáte nějaký investiční fond, kde by vám nabídli takové podmínky?” směje se muž.

V budově společnosti Sazka, kam si šel převzít výhru, zároveň přiznal, že o svém štěstí zatím nikomu neřekl. O nově nabyté dva miliony se ale hodlá rozdělit s nejbližšími.

Čtěte také: Ve Sportce vyhrál téměř 16 milionů. Sny si začíná plnit novým autem

„V první řadě chci trochu pomoct své rodině, nějaká koruna jim určitě přijde vhod,” zamýšlí se výherce. „A také bych rád trochu zmodernizoval vybavení, které máme doma, sedačka už si o výměnu přímo říká.”

Ve Sportce přes 230 milionů korun

Další změny ve svém životě ale neplánuje. „Nemyslím, že by mě výhra ve hře Šťastných 10 mohla nějak změnit a nechci ani dávat v práci výpověď, mám to tam rád,” svěřuje se ženatý otec dvou dětí. Dalším milionářem se můžete stát i vy! Vsadit si můžete i online přímo na tomto odkaze. Ve sportce se nyní hraje o více než 238 miliónů korun.

18+. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!