Výhra hned na úvod

V pondělí 13. března si mohli sázející v ČR vsadit číselnou loterii poprvé přes internet. Loterie Korunka totiž spustila své online sázení, a tak jsme ho také vyzkoušeli. Nejprve jsme se museli zaregistrovat a vložit si na své konto peníze pomocí karty nebo bankovního účtu. V registračním formuláři je celkem hodně kolonek k vyplnění, ale jestli chce člověk sázet číselnou loterii online, nemá jinou šanci. Holt, zákon je zákon. Když jsme se úspěšně prokousali formulářem a poprvé si pomocí platební karty nabili své konto, získali jsme první výhru – vstupní bonus 300 Kč. Ten je naprosto skvělý, protože díky němu jsme mohli vyzkoušet několik her a neutratili jsme ani korunu ze svého!

První sázka – první výhra

Korunka nabízí kromě klasického sloupečku se 6 čísly mnohem zajímavější hry, které vám dávají větší šanci na výhru. Jednou z takových je třeba Korunka Kombi. Tu lze sázet už od 10 korun a nabízí mnoho variant sestavení tiketu. Takže i když netrefíte všechna čísla, stále máte velkou šanci na zajímavou výhru. I proto je tahle hra tou nejoblíbenější mezi sázejícími Korunky. Nám hned napoprvé přinesla 100 Kč za 2 uhodnutá čísla. Není to žádný ranec, ale jako začátek dobrý.

Autor: Loterie Korunka a.s.

Odměny za sázení

Co nás velmi mile překvapilo, je fakt, že loterie Korunka odměňuje sázející i jinak než peněžitými výhrami. Jako člen jejího věrnostního programu Korunka klub totiž získáváte automaticky odměnu i za každý vsazený tiket. Tou odměnou jsou věrnostní body, za které je možné také sázet. Pokud si tedy nasbíráte dostatek věrnostních bodů, můžete si vsadit, i když zrovna nemáte na svém internetovém účtu u Korunky peníze. Výhru přitom dostanete připsanou v penězích. Tohle jsme ještě u žádné číselné loterie v ČR neviděli!

Milionové výhry každý měsíc

Jak jsme zjistili, vloni měla loterie Korunka celkem 7 milionářů. Letos má za první tři měsíce již čtyři, přičemž jeden ze sázejících vyhrál částku 1 488 000 Kč hned dvakrát. A to v rozmezí pouhého měsíce! Z informací, které nám loterie Korunka poskytla, vyplývá i to, že nejčastěji vyhrávají tikety, které lidé vsadí přes internet mezi 16. a 17. hodinou. Z těchto tiketů je neuvěřitelných 86 % výherních! Více než 75% úspěšnost pak mají tikety, které lidé vsadí mezi 1. a 2. hodinnou ranní. Zřejmě důkaz toho, že sny fungují. Ostatně i sázející, který vyhrál dvakrát 1,5 milionu, prozradil: „Čísla mi přichází ve snu. Vím, zní to bláznivě, ale já si své sny pamatuji skoro každý den, a protože Korunka je můj velký koníček, často se mi do snů promítne. Takže si nechám při sázce poradit svým podvědomím a musím říct, že to docela funguje.“

Pokud i vy chcete získat bonus 300 Kč a zkusit štěstí v Korunce, vsaďte si na www.korunka.eu.