Až do loňska byly hlavními plážovými ikonami Dubaje hlavně Jumeirah Beach Residence (JBR) a Kite Beach. Pláž lemující JBR hlavně proto, že její promenáda patří k nejživějším od brzkého rána do pozdní noci. Je také tou nejvíce „selfie“ pláží, protože možnost ležet na písku a vyfotit za sebou nekonečnou řadu mrakodrapů si nechá ujít jen málokdo.

Kite Beach se zase pyšní obří dominantou – nejluxusnějším hotelem na světě Burj al Arab, ikonou ve tvaru bílé plachetnice. Tato pláž také pro svou šířku a rozlehlost pravidelně hostí dubajské festivaly.

La Mer je tedy nováčkem, který by měl přinášet hlavně nekonečné množství zábavy a zázemí pro pohodově strávený den na pláži.

Jedná se o 2,5 kilometru dlouhý plážový resort. Tyrkysově modrá voda, bílý písek a hipsterské malby všude kolem dodávají tomuto místu na barvitosti. Pláž tu lemují palmy, umělá jezírka a také dřevěné chodníčky. Samozřejmostí jsou sprchy a převlékárny pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

Najdete tu na 130 kaváren, obchodů a restaurací, od nejmenších pojízdných zmrzlináren po velké restaurace, které se po setmění mění na místa noční zábavy.

Na pobřeží se také nachází vodní park „Laguna Waterpark“, ve kterém se zabaví jak děti, tak dospělí. Návštěvníkům nabízí vzrušující zážitky v podobě umělých vln a dalších vodních atrakcí.

La Mer je ideální volbou pro rodiny s dětmi, které míří do dubajských městských hotelů.

Právě v kombinaci s dostupným městským ubytováním je tato pláž zárukou, že dovolená v Dubaji nemusí stát příliš mnoho peněz.

Fotogalerie
6 fotografií