Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, sněžení 0°C

Podivná smrt batolete na Hradecku: Holčičku našli mrtvou v autě! Byla v něm hodiny?

Autor: jp - 
26. září 2023
16:01

Úmrtí asi rok staré holčičky otřáslo Loučnou Horou, částí obce Smidary na Hradecku. Za nejasných okolností a neznámé příčiny zemřela v pondělí údajně v autě u domu, kde bydlela.

K tragédii došlo v rodině, která žije v obci jen krátce v ještě nedokončené novostavbě. Dítě mělo být ve vozidle několik hodin a zhruba ve tři odpoledne rodina volala záchranku po zjištění, že je dívenka v bezvědomí. Záchranáři vyslali na místo sanitní vůz i vrtulník, ale pomoc byla marná.

Dítě se již nepodařilo oživit. „K určení příčiny smrti byla nařízena soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí Lucie Konečná. K okolnostem tragické události se vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nevyjádřila.

„Povídá se, že holčičku nechala její maminka ve voze po příjezdu domů a později ji tam našel její manžel,“ řekla obyvatelka vsi, v níž žije asi přes 100 lidí. Zda tam dítě matka nechala spát, zapomněla jej tam, anebo bylo vše jinak, netušila.

„Nevím, co se stalo, ale nevěřím, že by došlo k zanedbání péče. Mají ještě starší dceru a o obě děti se rodiče starali. Je to normální rodina,“ dodala.

Video  Jak zemřela Terezka Čermáková? Soucit k její matce se brzy změnil v nenávist.  - Videohub
Video se připravuje ...

Martina Bydžovská ( 27. září 2023 21:47 )

Jsou to naprosto normální, slušný lidé! Žádný alkohol, drogy ani Cigarety

Uživatel_5348861 ( 27. září 2023 02:06 )

A vymluva matky je jaka?

Anifa ( 26. září 2023 18:42 )

Vůbec nikdo neví co se přesně stalo, ale vy to musíte komentovat .Jste ubožák. Upřímnou soustrast rodině, musí to být hrozné

Kazimir1 ( 26. září 2023 18:24 )

Hulení a čučení do mobilu , je přednější ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud