Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Školačku Luisu (†12) ubodaly kamarádky: Brutální vražda pilníkem na nehty!

Autor: rix - 
21. března 2023
13:38

Německem otřásla vražda teprve dvanáctileté školačky Luisy Frischové. Dívenku nedaleko cyklostezky mezi Hohenhainem a Wildenburgem ubodaly dvě její vrstevnice, když se vracela domů od své kamarádky. Krutost, s jakou si vražedkyně počínaly, šokovala i zkušené kriminalisty. Šlo přitom o Luisiny kamarádky. 

Luisa zemřela trýznivým způsobem. Policisté podle deníku Daily Mail přišli s šokujícími detaily vraždy. Dívky podle nich mladou Němku bodly dvaatřicetkrát pilníkem na nehty. Aby se ujistily, že dívenka zemře, několikrát ji udeřily kamenem do hlavy. 

Kriminalisté dodali, že si nejsou jistí, zda Luisa zemřela hned po útoku. Je možné, že po desítkách bodných ran stále žila a zemřela až posléze v lese na podchlazení v důsledku velmi nízkých teplot, které na místě v době mordu panovaly. 

Případ otřásl i zkušenými kriminalisty. „Je to šokující, tohle se neděje každý den. Za 40 let služby jsem nic podobného nezažil,“ vyjádřil se k tragédii vrchní policejní viceprezident Jürgen Süs. Obě podezřelé dívky se k činu po výslechu doznaly.

Co mohlo být motivem vraždy, policie zjišťuje. Pátrá taktéž po vražedné zbrani, kterou se zatím nepodařilo nalézt. „Mysleli jsme, že jde o nůž, ale zbraní mohl zřejmě být pilník na nehty,“ vysvětlili policisté. Žádné další informace policie kvůli citlivosti případu a věku oběti a pachatelek zveřejňovat nechce. 

Šílená vražda otřásla lidmi napříč veřejností. Na místě vzniklo pietní místo. Hold dívence vzdal i projíždějící cyklista Tom. „Je to naprosto šokující. Hlavně kvůli věku těch podezřelých. Opravdu mě to znepokojilo,“ kroutil hlavou Němec. „Na kole tady jezdím pořád. Pořád to nemůžu dostat z hlavy. Co se to sakra děje?“ ptal se. 

Oběma podezřelým je méně než 14 let, tudíž v Německu nejsou trestně odpovědné. Německé rodinné soudy nicméně mohou nařídit jistá opatření mimo trestní řízení. Celý případ si převezmou úřady pro péči o mládež. 

Video  Insta Crime Podcast: Robert Schnajger brutálním způsobem zavraždil expřítelkyni  - Červený Chebotareva
Video se připravuje ...

hafblaf ( 21. března 2023 21:27 )

Utratit, než z nich vyrostou bestie.

piju_Svijany ( 21. března 2023 20:45 )

Hlavně, že z každé strany slyšíme: Děti mají svoje práva! Děti mají svoje práva! Děti mají svoje práva! Děti mají svoje práva! A takhle to dopadne.

erdk ( 21. března 2023 20:21 )

Udělat to mojí dceři tak ty dvě malý k.rvy na 100 pro zabiju a pak si se mnou můžou dělat co chtěj.

Sem samadoma ( 21. března 2023 19:20 )

Parchanti. Řezat to vod rána do večera.

picoda ( 21. března 2023 16:51 )

Na idnes psal nekdo v diskuzi, ze to byly nemky

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání