Pondělí 18. října 2021
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
Polojasno 13°C

Transsexuál Kim (21) údajně pobodal dívku (17): V Česku ho už několikrát stíhali, uvedl žalobce

Autor: rc - 
22. září 2021
07:17

Žádnou lítost u soudu v Trenčíně neprojevil jednadvacetiletý transsexuál, který měl vážně pobodat teprve sedmnáctiletou dívku! K soudu ho přivedla eskorta. Na sobě měl kraťasy, bílé tričko a šel bos. Před soudem tvrdil, že ho chtěla dívka okrást.

K brutálnímu napadení ve slovenském Trenčíně došlo v pátek večer. Na ulici byla poraněna teprve sedmnáctiletá dívka. Podle informací TV JOJ byla pobodána a útok měl být natolik silný, že se čepel nože zlomila a zůstala mezi srdcem a plícemi. Dívka byla transportována do nemocnice. Se štěstím přežila.

V souvislosti s napadením policisté zadrželi jednadvacetiletého muže, který se identifikuje jako transgender žena pod jménem Kim. Ten se v pondělí objevil před trenčínským soudem. Muž se k činu přiznal. „Jsem vinná, není mi to líto,“ uvedl s tím, že neví, proč by svého činu měl litovat. „Mě také znásilnili, několikrát,“ dodal s tím, že nespáchal vraždu. „To děvče žije,“ řekl obviněný a bránil se tím, že ho dívka chtěla okrást.

„Chtěla mi ukradnout kabelku s notebookem, tak jsem ji bodla nožem asi třikrát,“ pronesl Kim, který k soudu přišel s černými dlouhými vlasy a bos. Podle výše zmíněné televize Kim nejprve tvrdil, že na ulici čekal na jinou ženu a spletl se. U soudu však vypovídal jinak.

„Obviněná osoba je stíhána za obzvlášť závažný pokus vraždy ve stadiu pokusu,“ uvedl Marián Sipavý z Krajské prokuratury v Trenčíně. Také sdělil, že mladík byl vícekrát stíhán na českém území.

„Soudce ho poslal do vazby z důvodu preventivního a útěkového, vykonávat si ji bude v ilavské věznici. Obviněný podal stížnost,“ řekl pro televizi mluvčí Krajského soudu v Trenčíně Roman Tarabus. V případě prokázání viny hrozí mladíkovi až dvacet let za mřížemi.

Video Transsexuál Kim (21) údajně pobodal dívku (17): V Česku ho už několikrát stíhali, uvedl žalobce - TV JOJ

Další videa
Osoby v pátrání