Čtvrtek 23. září 2021
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 20°C

Spolužačka vzpomínala na brutálně zavražděnou studentku (†21) z Bavorova: Byla to hodná a super holka!

Autor: jel - 
14. září 2021
18:58

Jižní Čechy minulý týden šokovala odporná vražda teprve jednadvacetileté studentky. Měla tu smůlu, že narazila na nebezpečného souseda (†27). Ten ji rdousil a následně utopil, pak její hlavu oddělil od těla a zapálil její auto. Ve vazbě se k činu přiznal a následně spáchal sebevraždu. Blízcí na zavražděnou ženu vzpomínají jako na hodnou a krásnou dívku.

Ke krutému zločinu došlo v sobotu 4. září. Vrah a oběť se podle vyšetřování téměř neznali. Byli sousedé a muži prý vadilo, že dívka byla hlučná. Zřejmě kvůli tomu mezi nimi mělo dojít k verbálnímu konfliktu, který skončil tím, že muž sousedku zatáhl do svého bytu, kde ji rdousil a následně utopil.

Tělo poté odvezl ve voze značky BMW k Protivínu, kde mrtvé odřízl hlavu. V lese následně podle vyšetřovatelky Renáty Mikové zapadl a nedokázal odjet. Situaci vyřešil tak, že auto zapálil. „Při ohledání místa bylo nalezeno tělo, které bylo po smrti zdevastováno tím, že část těla byla oddělena od trupu,“ sdělila vyšetřovatelka.

Hodná a krásná holka

Policii se podařilo pachatele dopadnout, a ten skončil ve Vazební věznici České Budějovice. K činu se přiznal, pak na cele spáchal sebevraždu, kterou se nyní zabývá policie. Cizí zavinění však vyšetřovatelé předběžně vyloučili. Podle zjištěných poznatků byl muž závislý na počítačových hrách a filmech, což se mohlo negativně projevit na jeho sociálním životě.

Zavražděná dívka byla ve svém okolí velmi oblíbená, tragická událost jejími známými otřásla. Na mladou studentku vzpomínaly některé její kamarádky na sociálních sítích. „Dotyčnou jsem znala čtyři roky a čtyři roky s ní trávila každý den na střední škole a vím, jak hodná a super holka to byla. Nedokážu pochopit, z jak stupidního důvodu se to stalo,“ uvedla Sára na facebooku.

Na její text ihned reagovala jiná žena, která podle svých slov zesnulou také znala. „Také jsem ji znala a nemůžu se z toho pořád vzpamatovat,“ posteskla si Ája. To, že šlo o hodnou a ve všech ohledech skvělou dívku, potvrdila i jedna ze sousedek zavražděné. „Byla to krásná holka, fakt hezká, chodila pěkně oblékaná, pěkně namalovaná, ale vím, že se i dobře učila,“ uvedla žena.

kdoasi ( 15. září 2021 20:32 )

No jasne, pitomče. Sporadanej mladik, pracujici, nekonfliktni, ale brutalni vrah.

kdoasi ( 15. září 2021 20:30 )

Ty jsi fakt totalni vylizanec😡.

kdoasi ( 15. září 2021 20:27 )

Auto bylo rodicu a kde beres jistotu, ze mela vlastni byt a ne podnajem?

kakl ( 15. září 2021 19:33 )

zřejmě bude admin stejný cocot jako ty, ještě by mě ta buzna mohla napsat proč mě mázl příspěvek 132 proč nemázl tebe když mě nazýváš imbec ile,

offline ( 15. září 2021 14:21 )

Proč se vždycky ptáte známých a příbuzných jaký kdo byl? Ti vám to přece nikdy objektivně neřeknou. Zeptejte se spíš sousedů a lidí, kteří s dotyčným přijdou do styku třeba jako podřízení. Možná že sousedi by vám řekli něco úplně jiného a jsou rádi, že se někdo obětoval.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání