Sobota 25. března 2023
Svátek slaví Marián, zítra Emanuel
Oblačno, déšť 12°C

Gabrielle (31) pes ukousl půl obličeje: Po sedmi operacích mu odpustila

Autor: ran - 
13. září 2021
18:37

Ženu (31) pes velmi ošklivě pokousal v obličeji, přišla o celý nos a musela podstoupit sedm náročných operací! Gabrielle se ale nyní po letech už bez zábran fotí na sociální sítě a snaží se žít dál, ačkoliv musela porazit těžké deprese. Nejvíc ale překvapuje tím, že přese všechno „pejskovi“ odpustila a nyní má doma ještě víc psů než kdykoli předtím! 

Gabrielle Myersová z americké Indiany odmítá vinit pitbula jejích přátel za to, že na ni v roce 2017 skočil a při útoku jí tesáky odtrhl půl obličeje – krvavá otevřená rána jí přitom zela od čela až po bradu a nos jí visel jen na kusu kůže!

Nejdřív milovnice psů pořádně nevěděla, co se děje, ale když se z obličeje pokusila sundat ruce, pochopila, že tohle dobré nebude. „Ret se mi houpal přes pravou ruku a nos visel přes prsty levé,“ vybavuje si dodnes hrůzostrašný zážitek. Pak jí nos upadl. „Skutálel se mi po hrudníku k zemi, odrazil se mi od nohy a skončil v kaluži mé krve,“ pamatuje si i nejmenší detaily.

Gabrielle ještě před útokem bojovala s depresemi. Proto není divu, že se cítila být v koncích, když jí lékaři řekli, že se jim nepodařilo jí nos zachránit. „Bylo to něco strašného. Upřímně, byla jsem skoro rozhodnutá skoncovat se životem,“ vzpomíná. Přesto i tentokrát zápas s depresí vyhrála a rozhodla se pro život. Nyní po plastických operacích opět chodí mezi lidi.  

A přestože byla kvůli velkému rozsahu zranění v umělém spánku a musela vydržet celkem sedm operací, které jí vrátily přijatelný vzhled, se na psího útočníka nezlobí, dokonce si ke svému vlastnímu psovi přibrala další dva! Doma tak má kromě svého Mosella ještě křížence s huskym a německého ovčáka. Slabost pro velké psy zkrátka nezapře! 

Nepopírá ale, že to pro ni byl obrovský šok, když se po útoku probrala v nemocnici – celý obličej měla zafačovaný a nevěděla, jestli ještě někdy bude vypadat jako normální člověk. A se svým novým vzhledem se stále plně nesrovnala dodnes. „Pořád to není lehké. Vždycky, když se na sebe podívám, rozbrečím se,“ řekla podle britského Mirror Gabrielle ke svému současnému psychickému stavu. I vystupování na sociálních sítích jí ale pomáhá se s realitou srovnat.

Gabrielle dříve pracovala v psím útulku, odkud si také už předtím pár mazlíčků vzala domů. Práce v útulku jí prý pomohla pochopit agresivní psy a překonat strach z nich. I Bruno má celou dobu, co ho Gabrielle chová, jisté problémy s chováním. To ji ale ani po děsivém zážitku nepřiměje k tomu, aby se svých miláčků vzdala. „Vždycky jsem milovala psy, vždy pro mě byli důležití, a budu je milovat i nadále," říká rezolutně statečná žena.

 

jaja1973 ( 13. září 2021 21:14 )

Mi to pride také akože. Nie ozajstné

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání