Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno 21°C

Nelu (30) brutálně znásilňoval soused Jiří Meindl: Policista popsal zásah v zakrváceném bytě

Autor: jel - 
8. září 2021
05:10

Třicetiletá Nela z Prahy si prošla peklem. V současné době již na dvacet let odsouzený Jiří Meindl svou tehdejší sousedku násilím dotlačil do svého bytu, kde ji dlouhé dvě hodiny mučil a znásilňoval. Vyhrožoval jí i zabitím. Její křik naštěstí slyšel soused, a tak utrpení ukončil příchod policistů. Jeden ze zasahujících mužů, Tomáš Soukup, popsal hrůzu, kterou v bytě uviděli, když tam s kolegy vtrhli. Na násilníka použil pepřový sprej.

V roce 2017 na Nelu zazvonil soused s tím, že jí jde vrátit peníze. Uvěřila mu a otevřela, on na ni však vytáhl nůž a násilím ji dostrkal do svého bytu. Tam začalo pro mladou ženu skutečné peklo. Zdrogovaný muž ji řezal, škrtil a brutálně znásilňoval.

„Ve výsledku jsem skončila skoro uškrcená, se spoustou řezných ran a s úplně fialovým obličejem, protože mě mlátil pěstmi,“ svěřila se Nela pro CNN Prima News.

Násilník jí dokonce zlomil jazylku, takže se téměř uškrtila. Od smrti ji dělil opravdu kousek. Agresor Nele navíc stále opakoval, že ji zabije. Zachránilo ji, že byla statečná a říkala si, že ještě nesmí odejít. Její křik naštěstí zaslechl soused a zavolal policii.

Všude byla krev

Jedním ze zasahujících policistů byl Tomáš Soukup. Ten CNN Prima News popsal, že když do bytu strážci zákona vtrhli, vypadal jako bojiště. Všude byla krev, otisky prstů a ze dveří vyběhla týraná dívka.

„Když jsem vstoupil do bytu, tak jsem si všiml muže, který stojí u otevřeného okna a vyhrožuje, že skočí. Použil jsem pepřový sprej. Muž se chytl za obličej, já jsem po něm skočil a snažil se ho zpacifikovat,“ řekl muž zákona televizi.

Nela skončila po útoku ve vážném stavu v Ústřední vojenské nemocnici na oddělení ARO. Byla v umělém spánku. Bohužel ji strašlivá událost poznamenala také psychicky a ona nevěděla, na koho se obrátit. Dva roky po události se proto pokusila o sebevraždu. V nemocnici pak strávila rok a nyní je upoutána na invalidní vozík. Pachatel byl odsouzen na dvacet let vězení a Nele má vyplatit více než milion korun, ale jak sama říká, tyto peníze už nikdy neuvidí. Násilník nemá žádný majetek a ve vězení nepracuje.

Nyní statečná mladá žena o svém traumatu otevřeně mluví. Přála by si však, aby se mohli s přítelem přestěhovat do bezbariérového bytu. Prosila proto o pomoc ve sbírce, ve které se už pro ni na crowdfundingové platformě Donio vybralo více než dva a půl milionu korun.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince bezpečí: 116 111 nebo v Centru krizové intervence: 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop a zdarma.

amej ( 17. září 2021 12:52 )

Nechápu tu dnešní shovívavost ke gaunerům. Za komunistů museli ve vězení pracovat všichni! Proč ne dnes???

levandulova ( 8. září 2021 13:30 )

Takova zruda by nikdy nemela spatrit svetlo sveta. Na pos...rani ta zasr...ana pseudohumanita.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání