Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Policie zastavila ženu k silniční prohlídce: V kufru auta mrtvoly neteře (†7) a synovce (†5)

Nicole Johnson z Baltimoru zastavila policejní hlídka k silniční prohlídce. V jejím kufru našli rozkládající se těla její neteře a synovce.
Nicole Johnson z Baltimoru zastavila policejní hlídka k silniční prohlídce. V jejím kufru našli rozkládající se těla její neteře a synovce.  (Autor: Baltimore County Police)
Autor: rc - 
6. srpna 2021
13:26

Hrůzný nález učinili policisté v americkém Baltimoru. Strážci zákona zastavili k silniční prohlídce třiatřicetiletou Nicole Johnsonovou. Poté, co otevřeli její kufr u auta, našli v něm dvě rozkládající se dětská těla, která patřila její neteři (†7) a jejímu synovci (†5).

V roce 2019 dostala do své péče Nicole Johnsonová svou neteř a synovce. Jejich matka se podle informací zpravodajského webu New York Post odstěhovala z amerického Marylandu do Ohia a údajně se nemohla o děti postarat.

Ve středu v pozdních večerních hodinách policie z Baltimoru zastavila třiatřicetiletou ženu k silniční kontrole. Podle informací The Daily Beast policisté ucítili podivný zápach, a tak se podívali do kufru, kde našli dvě rozkládající se dětská tělíčka. Johnsonová se pokusila z místa ujet, policistům se ji však podařilo zastavit.

Johnsonová prý později řekla policistům, že s těly dětí jezdila několik měsíců. V květnu roku 2020 měla několikrát udeřit neteř Joshlyn tak silně, až upadla na zem a udeřila se do hlavy. Tělíčko dívky vzala a uložila ho do vozu. O dva měsíce později šel údajně malý Larry spát a už se neprobudil. Johnsonová prý vzala i jeho tělíčko a schovala ho do kufru vozu vedle jeho sestry.

Máma děti zpět už nedostane

„Byl to opravdu strašný incident. Šokoval nejen naši komunitu, ale také významně zasáhl naše hlídkové důstojníky, forenzní pracovníky a detektivy,“ uvedla policejní šéfka Malissa Hyattová. Sestra Johnsonové Dachelle údajně vypověděla, že se pokusila se svou sestrou spojit a získat děti zpátky, ale bezúspěšně. Dozvěděla se až o jejich tragické smrti.

VIDEO: Brutální vražda dvou stopařek. Z výpovědi a doznání vraha Krupičky mrazí  

dietr ( 7. srpna 2021 00:49 )

Jestli si poldové před zákrokem nepoklekli, tak mají velký problém.

ANOrozkradanidotaci ( 6. srpna 2021 16:27 )

Za všechno může Kalousek.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání