Blondýnce Evženii (†26) spadl mobil do vany: Krásku zabil elektrický proud

Autor: shp - 
19. 9. 2019
12:03

Mladá účetní Evženia Šuljaťevová (†26) relaxovala ve vaně doma v ruském městě Kirovo-Čepeck, které se nachází asi 800 kilometrů na východ od Moskvy. Na tom by nebylo nic špatného, ale krásná blondýnka si vedle sebe položila mobil, který nabíjela v elektrické síti. Ten jí bohužel spadl do vany. Evženia neměla šanci to přežít. Zabil ji elektrický proud.

Že je s Evženií něco v nepořádku, se dovtípila její maminka Věra (53), když se nemohla dovolat na její telefon. Spěchala proto za dcerou domů. Na zvonek u dveří mladá žena nereagovala. Věra si odemkla svým klíčem a pak se zděsila.

Dceru totiž našla bezvládnou ve vaně. Zavolala záchranáře, ale ti mohli už konstatovat jen její smrt. Vyšetřovatelé pak sdělili, že za jejím úmrtím stojí zásah elektrickým proudem, z mobilního telefonu, který Evženie nabíjela.

Hrála si s mobilem ve vaně?

Jestli ho používala ve vaně, nebo jí tam omylem spadl, není jasné. Případem se nadále zabývá Ruská vyšetřovací komise. Rodině a kamarádům mladé blondýnky zůstaly jen oči pro pláč. S tragickou a zbytečnou smrtí Evženie se nedokážou vypořádat.

Sestro, odpočívej v pokoji. Spi sladce. Navždy budeš v našich srdcích. Zavolej mi zítra, řekni, že to byl jen sen, že to není pravda,“ napsala kamarádka Jelena Šaklejnová na sociální síť. „Byla jsi tak veselá. Spi sladce,“ dodala přítelkyně Aňuta Bujanovová.

Už osmý případ za posledních 12 měsíců

Jak uvedl Daily Mail, jde jen za poslední rok v Rusku již o osmý případ, kdy člověka zabil mobil na nabíječce, který spadl do vany. Ruské úřady proto bijí na poplach a vydávají jedno varování za druhým, aby úmrtím předešly.

ludanek One ( 21. září 2019 08:39 )

Leda by ti spadla do vany i zásuvka. I se zdí

Tom Stabel ( 21. září 2019 08:04 )

Takovej kec... Kdyby to byla pravda tak moje tchyně nežije tak 30 krát 😛🤣👌

Krivohuba ( 20. září 2019 17:04 )

Neznal jsem, ale RIP

hasickajana ( 20. září 2019 13:20 )

chemickou bloncku zabila vlastní blbost

Pavel112 ( 20. září 2019 13:20 )

Za to můžou ty levný nabíječky z číny, který zásadně nekupuji! Očividně byla proražená.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud