Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 9°C

Dětská milenka kanibala se vrátila do školy: Valerie (12) se dětem chlubila, že jedla lidské maso!

Autor: shp - 
12. května 2019
05:21

Rozzuření rodiče žádají vyloučení dvanáctileté Valerie za její nevhodné chování ve škole. Ruská dívka, která byla dětskou milenkou nechvalně proslulého pedofilního kanibala Arkadije Zvěreva (†22), se totiž spolužákům chlubila, jak pojídala lidské maso.

Ostře sledovaný případ Zvěreva, který se přiznal, že zabil a snědl Alexandera Popoviče (†21), skončil jeho smrtí. Úchylný kanibal zemřel v dubnu v nemocnici po čtyřměsíčním kómatu. Do toho upadl poté, co se ve vězeňské cele pokusil spáchat sebevraždu.

Sex s dvanáctiletou dívkou

Jeho komplickou byla právě Valerie, o které mluvil jako o své přítelkyni a se kterou měl zakázaný sex. Dívka, která pomáhala s vařením lidského masa, byla po provalení vraždy Popoviče poslána do sirotčince a soukromé školy v Krasnodarském regionu.

Valerie, která za své činy pykat nebude kvůli nízkému věku, se ve škole dětem pochlubila, jak jedla lidské maso. „Nikdo by neznal její identitu, jenže měsíc poté, co začala chodit do školy s našimi dětmi, jim vypráví detaily, co se stalo,“ řekl podle britského listu Daily Mirror jeden z rodičů.

Chlubila se dětem, jak chutná lidský mozek

Řekla jim, jak chutná lidský mozek,“ dodal. „Moje dítě se bojí chodit do školy poté, co mluvilo s touto dívkou. Žádáme, aby zmizela z vesnice a byla umístěna do speciální školy daleko od našich dětí,“ dodala nejmenovaná matka.

Podle ředitelky sirotčince Antoniny Tsibulevskayové je Valerie absolutně normální dítě bez jakýchkoliv deviací. „Nikoho nezabila. Ostatní děti za ní chodily a ptaly se na detaily kanibalismu,“ brání ji.

copy ( 15. května 2019 13:34 )

ona že nikoho nezabila? Práveže zabila! Ona bodala s nožom, ten jej priateľ sa pridal so sekerou.
"Když nájemce zabili, Valeria mu rozpárala břicho. Prý protože ji vždy zajímalo, co je uvnitř. Pak mrtvole vyňala srdce a nožem odřezala kusy masa z prsou."

villon ( 12. května 2019 23:08 )

Tohle jedině utratit, protože jak někdo jednou čuchne k člověčině, tak už v tom jede a bude si gáblík pravidelně opatřovat. To z ni nevymlátěj ani řemenem.

Cigosks ( 12. května 2019 19:59 )

Co čekali. Mněla prvně projít veškeryma psi... Vyšetřením.

pupak_1 ( 12. května 2019 19:42 )

Nikdy nevíš, po čem zloustneš.

Escaperoom ( 12. května 2019 16:51 )

To už asi nebude panna ani v analku...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání