Doktorka vytrhla ženě po porodu dělohu z těla: Otřesné okamžiky na sále

Autor: shp - 
18. října 2019
11:06

Porodila překrásnou dcerku, usmála se na ni, ale za pár okamžiků už umírala v nesnesitelných bolestech. Alisa Tepikinaová (†22) zemřela poté, co jí lékařka vytrhla vnitřní pohlavní orgány. Ruská doktorka byla nyní obviněna ze zabití rodičky z nedbalosti.

Alisa a Nikolaj Tepikinaovi se na narození dcerky velmi těšili. Porod však kromě nádherného zážitku zrození přinesl i nesmírnou tragédii. Alise totiž po porodu nevyšla z těla ven placenta. Když problém začala řešit přítomná lékařka, připomínalo její počínání spíše týrání a mučení.

Moje dcera trpěla a křičela bolestí, ale lékařka na to nebrala ohled. Vytrhla jí pupeční šňůru obrovskou silou,“ řekl otec zemřelé Dmitrij Maljukov. Doktorka při neopatrném zacházení vytrhla Alise dělohu z těla ven. Následně se ji snažila vrátit, ale na záchranu bylo již pozdě.

Po vytržení dělohy dostala infarkt

Novopečená matka upadla do šoku a dostala infarkt. Zachránit se ji už nepodařilo. „Pupeční šňůra byla vyrvána skutečnou silou. Bylo to jako v dobách středověku,“ uvedli v lékařské zprávě zdravotní odborníci. „Doktorka, která měla službu, nerozpoznala život ohrožující komplikace,“ dodali.

Matka Alisy Světlana Maljuková (42) volala po spravedlnosti. „Nepřišly žádné omluvy ani se nás nikdo nepokusil kontaktovat. Po tragédii jsem šla na kliniku. Chtěla jsem se podívat do jejích očí. Ona (doktorka) se zeptala: ,Co tu děláte?'“ vypověděla zdrcená maminka.

Lékařce hrozí i nucené práce

Nyní byla dotyčná doktorka obviněna ze zabití z nedbalosti. Pokud bude usvědčena, může být odsouzena až ke třem letům vězení nebo nuceným pracím. Alise to ale už život nevrátí. Její dcera svou maminku nikdy nepozná...

Jan Brandis ( 21. října 2019 09:07 )

No a my v Hradci Králové máme doktora co už odstranil dvě zdravé ledviny. A nikoho to netrápí 😂🤣😂

Damir55 ( 18. října 2019 20:03 )

Měli to napsat víc dramaticky...

tojevrazdanachcala ( 18. října 2019 14:49 )

No rusáci. Země kde zítra již znamená včera.

jetuslunicko ( 18. října 2019 14:46 )

Nádherná mladá žena, budoucnost měla před s sebou. Tomu se říká skutečné neštěstí

Damir55 ( 18. října 2019 14:25 )

Ty budeš podobný odpad jako doktorka..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud