Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Těhotnou Marii (†18) ubodali, protože chtěli vidět něčí smrt: Vrazi dostali tvrdé tresty

Autor: shp - 
6. září 2019
17:06

Znali ji a věděli, že žije sama. Nevinnou Marii K. (†18) si vybrali jako snadnou oběť. Zabít ji Nicolas Knoop (19) a komplic Niko Göttlich (21) chtěli jenom proto, aby věděli, jaké to je, a aby viděli někoho umírat. Těhotnou dívku ubodali na baltském ostrově Uznojem. Maria před smrtí nesmírně trpěla. Vrazi dostali přísné tresty. Nijak provinile ale nepůsobili.

K vraždě došlo na Uznojemu v březnu. Mladíci moc dobře věděli, že Maria žije sama. Proto si dívku, která je dobře znala, vybrali ke svým krvavým experimentům. Těhotné Němce zasadili nožem 35 bodných ran nožem s asi 20centimetrovou čepelí. Dopadeni byli až měsíc po činu v přímořském letovisku Zinnowitz.

Soudkyně: Než Maria zemřela, hodně trpěla

Ani jeden z nich nepočítal s tím, že se bude dívka bránit. Než zemřela, hodně trpěla,“ prohlásila v pátek soudkyně Birgit Langeová-Klepschová podle webu Focus. Vyšetřování odhalilo, že Maria zemřela jenom kvůli tomu, že Knoop a Göttlich „chtěli vědět, jaké to je někoho zabít, a vidět, jak někdo umírá. Drsná slova zazněla i u soudu.

K dívce se vrazi dostali pod záminkou, že jí vrátí zapomenutou nabíječku na mobil. Čin si dopředu naplánovali. Zatímco Knoop dívku bodal, Göttlich ji držel za nohy, aby se nemohla bránit. Po krvavém činu pachatelé hodili její mobil i vražednou zbraň do Baltského moře. Nůž se dosud nenašel. 

Matka pohlédla vrahům dcery do očí

Soudkyně nakonec vrahům udělila nejvyšší možné tresty. Knoop je podle znalců psychicky narušená osoba a dostal 12 let vězení, po nichž bude umístěn do uzavřené psychiatrické nemocnice. Jeho komplic dostal bez milosti doživotí. Obhajoba neuspěla s tvrzením, aby mohla navzdory bolesti v srdci pohlédnout vrahům dcery do očí.

Jan Brandis ( 7. září 2019 09:14 )

Tak Němci jsou ujetí. Ale muslimové je trumfnou levou zadní. A dobře jim tak 😂

hejhej ( 6. září 2019 20:02 )

Odporné zrůdy, lidský odpad!!! Řezy nožem a do ran jim sypat sůl s pepřem.

hafblaf ( 6. září 2019 18:02 )

Jediný trest smrti by byl spravedlivý, takhle se o ně budou starat a živit je.

1049an ( 6. září 2019 17:49 )

Uznojem? vy blbci? Ten ostrov je USEDOM. USEDOM. USEDOM.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud