Studentka (†19) vyskočila z letadla vstříc smrti: Kamarádka ji neudržela

Autor: shp - 
2. 8. 2019
05:15

Mladá britská studentka ukončila svůj život hodně netypickým způsobem. Alana Cutlandová (†19) odcestovala na exotický Madagaskar, aby tam mohla pozorovat vzácné kraby. Ve studiu zvířat však nebyla úspěšná a selhání na drahém výletu, který si sama platila, těžce nesla. Rozhodla se, že spáchá sebevraždu.

Dívka z Cambridgeské univerzity platila z vlastní kapsy studium vzácných krabů na Madagaskaru. Nebyla však při nalezení a pozorování korýšů úspěšná. S rodiči Alison a Neilem Cutlandovými (oba 63) vedla před svou smrtí několik vášnivých a dramatických telefonátů.

Rozhodla se, že se zabije

Máma s tátou jí nakonec zajistili návrat domů. Malým letadlem Cessna měla odletět s kamarádkou Ruth Johnsonovou do Paříže a poté do vlasti. Jenže Alana, která měla záchvaty paranoii, se po 10 minutách letu rozhodla, že ve výšce asi 1,5 kilometru vyskočí ven.

Kamarádka i pilot jí v tom chtěli zabránit. „Letadlo Cessna C168 vzlétlo z Anjajavy se třemi lidmi na palubě. Šlo o slečnu Johnsonovou, Alanu a pilota. Po 10 minutách letu si Alana odepnula bezpečnostní pás, otevřela pravé dveře letadla a snažila se vyskočit,“ uvedl podle Daily Mailu policejní šéf Sinola Nomenjahary.

Kamarádka ji držela celých 5 minut

Slečna Johnsonová bojovala celých pět minut a snažila se ji udržet, ale když byla unavená a docházel jí dech, pustila ji. Alana se poté zřítila z letadla ve výšce 1130 metrů nad mořem,“ dodal s tím, že její tělo se stále nepodařilo najít.

liskabystrouska ( 28. srpna 2019 08:12 )

jojo strevo ma co chtela

tomik007 ( 2. srpna 2019 09:55 )

DNESKA JE GUSTAVA - svatek ma ANDREJ !

Vivat_Putin ( 2. srpna 2019 09:44 )

Doufám že dopadla na škálu a ne na nějaké zvířátko!

1049an ( 2. srpna 2019 08:36 )

Holt zase jedna elitní holčička, co chtěla zachraňovat svět. Kdyby šla po škole pípat do Kauflandu ke kase, tak by byla naživu.

prycsnima ( 2. srpna 2019 08:18 )

Co mi zajímají opsané články z anglie. Furt dokola.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud