Dívku (†2) roztrhali krokodýli, zoufalý otec zachránil z ostatků jenom lebku

Autor: shp - 
1. července 2019
21:02

Tohle bohužel není příběh z filmového hororu. Jde o zhmotněnou noční můru, která se odehrála v Kambodži. Na rodinné krokodýlí farmě se ztratila dvouletá holčička Rom Nearyová, když se maminka věnovala jejímu novorozenému sourozenci a tatínek byl pryč. Následky byly tragické.

Dívenka přišla ve městě Siem Riap k výběhu krokodýlů, který sice byl oplocen, ale zvídavá holčička v něm našla mezeru. Prolezla skrze ni a spadla mezi dravé plazy. Zvířata na ni zaútočila a roztrhala ji předtím, než ji začala požírat.

Otec našel ve výběhu jen krvavé ostatky

Když přišel otec Rom Nearyové domů, bylo mu divné, že jeho dcerka není nikde kolem. Začal ji v obavách hledat. Když ji našel, zhroutil se mu svět. Viděl totiž jen krvavé ostatky, o které se krokodýli mezi sebou dosud prali. Neváhal ani okamžik.

Mezi krokodýly ihned skočil. Z jejího tělíčka zachránil však jen ohlodanou lebku. „Ve výběhu našel lebku. Potvrdil, že dcera spadla do výběhu krokodýlů, kteří ji zabili a nechali z ní jenom lebku,“ řekl podle britského Daily Mailu vyšetřovatel Och Sophen.

Matka se starala o miminko

Strážce zákona potvrdil, že se dívenka ztratila, když její matka pečovala o novorozené miminko. Policie se ale bude případem zabývat i nadále. Sophen také vydal varování, aby rodiny s krokodýlími farmami nespouštěly své děti nikdy z očí.

aretdis ( 2. července 2019 11:08 )

Přejít na SpFling.com - skvělé seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít sex partnera!

liskabystrouska ( 2. července 2019 07:07 )

je to hnus chovat je na zabíjení meli sezrat jeho hajzla!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud