Mladí tyrani (oba 19) se chtěli pobavit: Malou kachnu umlátili baseballovou pálkou

Autor: shp - 
20. 6. 2019
20:31

Studenti? Ano. Hráči baseballu? Taktéž ano. Tyrani? Jednoznačně! Thomas Grant a Jacob Thomas Frye (oba 19) zabili během večírku na koleji v Alabamě nevinné zvíře jen tak pro legraci. Jejich obětí se stala nebohá kachnička.

Dva atleti z Alabamy se zúčastnili studentského večírku, kde tekl alkohol proudem. Se skupinou dalších mladíků se pak z koleje vydali k nedalekému rybníčku, kde si vyhlédli hejno kachen.

Martyrium kachničky

Jednoho z ptáků pak vylovili ven a začali ho mlátit hlava nehlava baseballovou pálkou. Zvíře utrpělo vážná zranění a umíralo. Podle webu Fox News pak jeden z mladíků chtěl zvíře zabít, aby se netrápilo, a bil ho dál.

Ubitého ptáka nakonec pohodil v nedalekém lesíku. Tam ho našel trenér baseballistů. Kachnička byla v agonii, tak přivolal ochránce zvířat. Až ti nebohého ptáka nadobro uspali, aby už neprožíval další bolestivá muka. Policie následně rozjela vyšetřování.

Jednoho dopadli, druhý se přišel udat

Grant byl dopaden jako první. Následně se na policejní stanici přišel sám udat Frye. Oba byli obviněni z týrání zvířat. Není však vyloučeno, že se na zabití kachničky podíleli i další mladíci. To teprve odhalí vyšetřování. Barbarský čin vyvolal opovržení veřejnosti a mladíci mají co vysvětlovat.

ladik2015 ( 27. června 2019 06:27 )

To není videama to je výchovou. Rodiče si pořídí parchanty a pak se o ně nestarají. Všechno jim koupí, dovolí a když udělají nějaký průser tak místo aby je potrestali jdou seřvat učitele nebo toho kdo jim vyčinil. Pak se cítí že jsou nedotknutelní.

cincila1 ( 22. června 2019 15:52 )

Hlavně že u nás Piráti zablokovali návrh na zvýšení trestů za týrání zvířat. Měli by jim alespoň přerazit ruce a to obě!

europa ( 21. června 2019 07:41 )

Oplatit jim stejnou mincí. A vykastrovat, aby se nemohli množit. Hnusné zrůdy!!!!

lokii ( 20. června 2019 22:25 )

Zajimalo by me, co k tomuhle rikaji vsichni ti psychologove, kteri tvrdili, ze deti, ktere jsou telesne trestane, vyrostou v agresory.
Tohle je generace deti, kterym se nesmelo uz ani nic rict, natoz je plesknout pres zadek a clovek jen zira, jakych zverstev jsou schopni - nejen vuci zviratkum, ale I k sobe navzajem.

pepen ( 20. června 2019 22:11 )

Z mladé generace vyrůstájí- bezcitní a nelidský parchanti a vrazi !!!! To jsou ty videa a hry-kde se střílí a zabijí

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud