Kočkovrah mučil a zabil minimálně 12 mňoukajících nebožáků: Jejich mrtvolky pak znetvořil!

Autor: shp - 
18. 5. 2019
21:36

Američan Kaine Louzader (20) z města St. Peters ve státě Missouri se ukázal jako neuvěřitelný tyran. Mučil, zabil a znetvořil minimálně 12 nebohých kočiček a kocourků. Škrtil je a šlapal jim na hlavičky. Policie ho ale dopadla a strčila do vazební věznice.

Louzader si kočky a kocoury kupoval od lidí na webu Craigslist, kde se může prodávat v podstatě cokoliv. Když si pak zvířata přinesl domů, škrtil je, šlapal na ně a jinak je týral. Jakmile utrpení mňoukajících tvorů skončilo a oni zemřeli, začal jejich tělíčka nechutně mrzačit. Nakonec je zakopal. 

Louzaderovi sousedé byli překvapeni, když se dozvěděli o zločinech, které má podle obžaloby na svědomí. „Když je někdo schopný udělat toto zvířeti, kdoví, co dalšího může spáchat,“ řekl televizní stanici Fox 2 Doug Custer, který bydlí v St. Peters jenom kousek opodál.

Oproti němu Tim Weber, který žije hned vedle Louzadera, vypověděl, že jeho děti našly jednu z mrtvých koček, o níž si myslel, že ji zabilo jiné zvíře. „Je to šokující, je to znepokojující,“ dodal Weber. Louzader byl obviněn ze dvou případů týrání zvířat a je držen ve vazebním vězení. Výše kauce byla stanovena na v přepočtu 1,15 milionu korun.

Mnau1 ( 17. června 2019 21:10 )

Zajimave,byl ve vazbe a kauce byla 1,15 mil.korun.Chtela bych videt, kdo to zaplatil. U nas v CR by se mu nic nestalo,mozna podminka s odkladem na XX mesicu nebo let. Nevim, ale jenom mi se zda, ze jsou u nas uplne smesne tresty?

bullshit ( 20. května 2019 13:05 )

petr12:To bude člen zločinecké strany ODS.. hlavně že v ANO jsou samí křišťálově čistí poctivci. Jinak k tomu prezidentovi - ten se podřezává sám bez účasti jiné osoby ( pomalá sebevražda ).

starypes ( 20. května 2019 08:03 )

Ty nám taky můžeš, zmetku langoide.

kajineknahrad ( 19. května 2019 22:39 )

My ti rozumíme, ubohý soudruhu zemanoide.

petr12 ( 19. května 2019 17:07 )

To bude člen zločinecké strany ODS která chce podřezávat prezidenta!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud