Slon psychopat, zmučený šimpanz, beton a řetězy! Zoo hrůzy šokovalo nejen turisty: Video dohání odborníky k slzám

Autor: shp - 
14. 6. 2019
17:44

To není zoo, to je mučící park. V thajské krokodýlí farmě a zoo krutě týrají zvířata. Slony bodají ostny, aby předváděli triky, a tygry i šimpanze zde připoutávají řetězy, aby se s nimi mohli fotit turisté.

Záběry ze zoo hrůzy získala mezinárodní organizace na ochranu zvířat PETA. Podle ní  krokodýlí farmu a zoo v thajské centrální provincii Samutprakarn navštíví ročně tisícovky lidí. Pro provozovatele jsou němí tvorové zdrojem velkých zisků.

Video Zoo hrůzy: Slony bodají ostny a tygry mučí na řetězech kvůli fotkám pro turisty - PETA

Sloni musí vozit turisty na zádech

Podle ochránců zvířat jsou sloni často bodáni ostrými ostny, a to hned ze dvou důvodů. Ten první je, aby předváděli triky pro potěšení turistů. Tím druhým je, aby je poslušně vozili na svých zádech a nesnažili se utéct.

Jeden z místních slonů jménem Gluay Hom zde žije od dětství a už vykazuje jasné znaky psychologické poruchy z týrání. Další zvířata, jako tygři a opice, jsou přivázána řetězy. To aby se s nimi návštěvníci mohli vyfotit.

Bití, bití a znovu bití

Když jsou zvířata neklidná nebo se snaží vysvobodit ze sevření řetězů, jsou bita. Video, které PETA zveřejnila, je jasným důkazem toho, jaké hrůzy se v zoo dějí. „Zvířata v této thajské zoo neznají nic než beton, řetězy a klece,“ uvedla organizace.

PETA vyzývá cestovatele, aby se drželi dál od jakéhokoliv zařízení, které odsuzuje divoká zvířata k bídnému životu plnému násilí a strádání,“ dodala PETA. Inu, záběry ze zoo mluví samy za sebe...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud