Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 10°C

Mrtvolu školačky (†15) našli v džungli nahou. Něco tu nehraje, myslí si rodiče. Zmizela totiž v pyžamu

Autor: shp - 
14. srpna 2019
19:17

Tady vskutku něco nehraje! Nejenom, že tělo zemřelé anglické školačky Nory Quoirinové (†15) bylo nalezeno zcela nahé, i když zmizela v pyžamu, ale navíc na místě, které pátrací týmy prohledaly. Je ve smrti dívky, kterou hledaly v malajsijské džungli stovky lidí deset dnů, zapleten někdo další? Rodina si myslí, že ji mohl někdo unést.

Dobrovolník Sean Yeap, který se svým pátracím týmem tělo Nory našel asi 2,4 kilometru od prázdninové chatky rodiny, odkud zmizela, se domnívá, že se dívka na místě při prvotních pátráních nenacházela.

Mrtvolu našli u vodopádu

Její tělo leželo zcela nahé na zemi u vodopádu. Hlavu měla položenou na rukách v poloze, jakoby spala. Mrtvola přitom byla jasně viditelná i z dálky. Nebyla pokryta porostem ani ničím jiným. Případ je proto stále zamotaný a zahalený rouškou nevysvětlitelných záhad.

„Myslím si, že byla někde jinde a chodila k proudu pít vodu. Místo, kde byla nalezena, přitom není snadné najít. Zajímalo by mě, jestli následovala tok, protože tam nebyly žádné stopy, což by znamenalo, že chodila vodou, protože tam není hluboká,“ řekl Yeap podle Daily Mailu.

Manipuloval někdo s tělem?

Rodiče Meabh a Sebastien se dokonce obávají, zda někdo nemanipuloval s jejím tělem. Rodinní příslušníci již v nemocnici identifikovali tělo Nory. Nikdo si nedokáže vysvětlit, proč byla dívka nalezena nahá. Kromě fyzického postižení ale měla i mentální poruchy.

Je tedy teoreticky možné, že se svlékla sama. Noru naposledy viděli 4. srpna. Do Malajsie přijela s rodiči a sourozenci na dovolenou. Poté, co zmizela, se rozjelo rozsáhlé pátrání o 350 lidech.  Stopařští psi však ztratili její pachovou stopu 90 metrů od chatky.

Dva pátrači se rozplakali

Když bylo její tělo konečně nalezeno, byla to pro všechny velmi emotivní chvíle. Yeap dokonce přiznal, že dva členové z jeho týmu se při pohledu na mrtvolu rozplakali. Nejhůře nese smrt její rodina, která si stále myslí, že mohla být dívka unesena.

Sama by se prý daleko nedostala. „Chceme poděkovat místním lidem i těm z daleka za jejich podporu a modlitby. Nora svedla lidi dohromady, zvláště ty z Francie, Irska, Británie a Malajsie, které spojila lásky a podpora zaslaná jí a její rodině,“ uvedli Quoirinovi.

Vzkaz rodiny

Ona skutečně zasáhla tento svět. Všem kamarádům a rodinám doma, nemůžeme vám poděkovat dostatečně za všechnu vaši lásku,“ dodala zdrcená rodina. Matka zemřelé dívenky je Irka, otec je Francouz. Rodina společně žila více než 20 let v Londýně.

sugarbitter ( 11. března 2020 11:33 )

Mohla se probudit a vstát, když ostatní spali. Existuje něco jako somnabulismus/ náměsíčnost/

nika70 ( 14. srpna 2019 21:01 )

Pokud trpěla PAS, pak tito lidé rádi chodí nazí. Takže by to nemusela být až tak záhada.

nika70 ( 14. srpna 2019 20:58 )

Takhle reagovat může jen dement.

Monikay ( 14. srpna 2019 20:16 )

nevím jestli zasáhla tento svět, ale asi vylezla oknem, někde se svlékla a pak se chodila napít k vodopádu.

vemenozmojistary ( 14. srpna 2019 19:53 )

Proč takového dementna neměli pod dozorem?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud