Ženu po smrti v dovolenkovém ráji rozřezali na orgány: Vrátili mi jí jen půlku, naříká zdrcený muž

Poté, co mu zemřela manželka, dostal muž její tělo bez několika orgánů.
Autor: shp - 
7. 8. 2019
11:29

Peter (54) a Lynne (†54) Crouchovi z anglického Essexu odcestovali loni na Vánoce na vytouženou cestu do Dominikánské republiky. Jenže ženě, která zrovna slavila své narozeniny, se udělalo špatně. Zanedlouho poté, co se její zdraví zhoršilo, zemřela. Údajně na meningitidu. Jejího manžela to zdrtilo, ale tím jeho martyrium zdaleka nebylo u konce. Když se mu podařilo získat její tělo, zjistil, že zdaleka nebylo kompletní! 

Ještě 23. prosince se Britka Lynne Crouchová cítila dobře. Na Štědrý den se ale její zdravotní stav dramaticky zhoršil. „Všechno se to stalo tak rychle. V jednu chvíli jsme stáli u baru a druhý den ráno nemohla vstát z postele. Já jsem se cítil úplně v pořádku, ale jí se udělalo špatně tak rychle. Proč se to stalo jí, a ne mně?,“ ptal se zničený Peter na webu Daily Mirror.

Zničehonic zkolabovala

Poté, co se Lynne pokusila dojít si na jídlo, se pozvracela a zkolabovala. Na těle ženy se objevily tmavé léze a zanedlouho zemřela. Lékaři v Dominikánské republice určili jako příčinu smrti akutní meningitidu. Jenže když proběhla druhá pitva po převozu těla do Anglie, uvedli britští lékaři, že v těle nejsou po nemoci žádné stopy.

Co je ale horší, mrtvola Lynne nedorazila do ostrovního království celá. Chyběly jí oči, srdce, žaludek i další orgány. „Když jsme dostali její tělo zpět, nic v něm nebylo. Byla to prázdná schránka. Musel jsem pohřbít méně než polovinu své ženy,“ smutní Peter. Skutečné orgány měly být do vlasti dopraveny až později.

Nevěřím, že to jsou orgány mé ženy

Peter tomu ale nevěří. „Vím, že to není moje Lynne. Nemůžete jen tak zničehonic najít orgány po několika měsících,“ dodal muž. Podle něj  orgány ztratili v nemocnici v Dominikánské republice, nebo ještě hůře, prodali na černém trhu. „Na tom všem něco nehraje,“ stěžuje si zdrcený manžel.

Jan Brandis ( 8. srpna 2019 10:38 )

Jezdíte do takových opičáren a pak brečíte 😂🤣😂.

AntonioZeseruti ( 8. srpna 2019 00:59 )

Nojo no,tak sy tejť koupý na dlouhí večeri sylykónovou pannu a aspoň nebude muset poslouchat ňákí tý drški.

marlen52 ( 8. srpna 2019 00:25 )

není lepší dovolená na Šumavě

1049an ( 7. srpna 2019 17:49 )

Já už sem se lek, že ji vrátili jen od pasu dolů.

Ukecanalama ( 7. srpna 2019 17:22 )

Přesně - podobnost čistě náhodná..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud