Prosila nápadníka, ať ji nelíbá jazykem: Když jí ho strčil do pusy podruhé, ukousla mu ho!

Youlette Wedgeworthová ukousla svému nápadníkovi kus jazyka, když ji líbal tak, jak nechtěla.  (Autor: Macomb County Sherrif's Office)
Autor: shp - 
4. února 2020
14:21

Francouzský polibek může být příjemná, ale také pořádně bolestivá zkušenost. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil nejmenovaný muž z amerického Detroitu, který se zapletl s Youlette Wedgeworthovou (52). Ta mu jasně řekla, že nechce, aby při líbání s ní používal jazyk. Muž si však nedal říct. Stálo ho to víc, než si přál. Žena mu ho totiž ukousla.

K milostnému sblížení páru došlo 28. ledna, uvedl web CNN. Policie přijela k nahlášenému incidentu a našla muže, jak silně krvácí z úst. Asi 2,5 centimetru dlouhý kus jazyku pak strážci našli v kanceláři napadeného.

„Domnívám se, že jde o první případ podobné povahy za 27 let v kanceláři žalobce,“ uvedl žalobce Eric J. Smith. Pokousaný muž skončil v nemocnici. Žádné další zprávy o jeho zdravotním stavu však nejsou známy.

Měl držet jazyk za zuby

Wedgeworthová byla zatčena a obviněna z ublížení na zdraví. Za tento delikt může skončit až na rok ve vězení. Za ukousnutí kusu jazyka může také dostat pokutu ve výši v přepočtu 23 tisíc korun.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud