Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Utýraný Mareček (†3) měl prý na tělíčku kousance od otčíma. Byl jsem zdrogovaný, brání se

Autor: shp - 
15. května 2019
21:01

Případ nebohého Marečka (†3) z Loun, kterého podle policie před čtvrt rokem utýral jeho otčím, stále hýbe Českem. Na povrch také stále vyplouvají nové a děsivé skutečnosti. Otčím Josef (21), který je obviněn z jeho vraždy, měl chlapečka brutálně kousat po celém těle. Před policisty se prý nyní brání tím, že byl pod vlivem drog.

Dítě bylo prokazatelně bité, po těle mělo podlitiny i šrámy. Už dříve se objevilo svědectví o tom, že buď otčím, nebo matka Simona (19) do jeho kůže vyryli srdce. Nyní web Expres.cz přišel se šokujícími informacemi, že mělo být dítě děsivě pohryzáno. A kousance měly patřit právě obviněnému otčímovi.

Pokousal ho nevlastní otec, tvrdí zdroj

Podle mých informací byly na tělíčku malého jen stopy po kousání od Josefa K.,“ řekl zdroj webu. Kvůli kousancům měly být odebrány otisky zubů všem, kdo v domácnosti bydleli. Josef se nyní údajně brání tím, že byl v době, kdy měl dítěti ublížit, zdrogovaný. „Obhajuje se tím, že to udělal pod vlivem drog,“ dodal zdroj s tím, že jde o spekulace.

Simona se nyní opět objevila v Lounech. Nějakou dobu se skrývala před veřejností u kamarádky. Podle zdroje se tváří, jako by se nic nestalo. Že ji ale lidé nenávidí, si je asi zřejmě moc dobře vědoma. Obarvila si totiž vlasy. „To, že chodí po Lounech, mohu potvrdit, ale vypadá to, že směrem k ní se ze strany policie zatím nic neděje,“ vypověděl zdroj.

Matka vypadala vesele

Myslím, že se může stát, že z toho vyvázne. Já osobně ale mohu vyvrátit, že by ona byla obětí. Potkávala jsem ji tehdy na ulici samotnou bez malého, chodila si tu a vypadala vesele,“ uzavřel zdroj své vyprávění o děsivých novinkách z Loun. Josef byl obviněn z vraždy chlapce. Pokud bude odsouzen, hrozí mu vězení v délce 15 až 20 let.

iFender ( 16. května 2019 22:30 )

To je tragedie ten cesky stat.Hruzny Havel a jeho spravedlnost.

marlen52 ( 16. května 2019 16:16 )

to že byl zdrogovaný není žádná omluva naopak opět trest smrtí Havel to podělal když ho zrušil

dobraduse ( 16. května 2019 13:29 )

Když zdrogovaný tak dvojnásobný trest

Danela ( 16. května 2019 13:19 )

Pověsit jeho i tu bundu.

Taurus70 ( 16. května 2019 07:19 )

V base se mu to vrati i s uroky👿👿👿

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud